Skocz do zawartości
Nerwica.com

KW. WALPROINOWY/KW. WALPROINOWY + WALPROINIAN SODU/ WALPROINIAN SODU(Convulex/Depakine Chrono, Depakine Chronosphere, ValproLEK/ Absenor, Convival Chrono, Depakine)


Mizer

Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      37
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      18


Rekomendowane odpowiedzi

elfrid, Nie brałam samego antydepresanta, łączyłam go z Convulexem, ale byłam za bardzo pobudzona więc odstawili mi go. A teraz jest jeszcze gorzej, bo jestem strasznie obojętna i coraz trudniej mi to znieść

 

Może trzeba trafić z dawką. Escitalopram 5mg i paroksetyna 10mg nie powinny działać aktywizujaco a mogą coś poradzić na tą obojętność

 

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z lekarzem, jak najbardziej akceptuje takie połączenie, 600 mg Absenoru i początkowa dawka olanzapiny to 5 mg a potem w górę do 10 mg.

Mam nadzieję że takie leczenie przyniesie dużą ulgę i złagodzi występowanie manii.

 

To trzymam kciuki za olanzapine. To jeden z lepszych neuroleptykow. Oby nie powodowała tycia

 

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid Na razie moja waga jest zepsuta więc nie mam co się martwić hehe :D A tak na serio, to już od dawna staram się trzymać rygorystyczną dietę, bez zbędnych tłuszczów zwierzęcych i słodyczy....Na absenorze w pierwszych 2 tygodniach miałem wilczy apetyt ale pilnowałem się i przytyłem może 1 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dostałem receptę na Olanzapine Mylan, moja lekarka twierdzi że angielski odpowiednik może być lepszy od Olanzinu firmy Actavis....ja mam mieszane odczucia odnośnie wyższości leków jednej formy od drugiej czy też generyków od oryginałów ale spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłam Depakine w listopadzie naszczęście, tyje się po tym strasznie :hide: (ponad 15 kg w ciągu pół roku :hide: ), efekt stabilizacji był u mnie raczej marny, przerzuciłam się na lamo, stabilizuje świetnie, i nareszcie gubię kilogramy, od listopada prawie 10 kilo :yeah: dodam, że nie stosuję żadnej radykalnej diety i nie katuję się cwiczeniami :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×