Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pisałem że wkurza mnie i niema nic gorszego niż Air Wick psikający z zaskoczenia . Lecz program "Avast" ze swoim "baza wirusów została zaktualizowana" o 2 w nocy jest tak samo irytujący, o ile nie bardziej. Jestem prawie pewny że ktoś gdzieś na świecie "zszedł" na zawał" przez to dziadostwo. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCDman85, :lol: i znowu mamy podobne doświadczenie.

Najgorzej jest kiedy słucham głośno muzyki i w przerwie między utworami albo podczas wyskakuje komunikat czytany przez babkę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCDman85, ludzi chcą wykończyć i później naginać statystyki, że zawał był spowodowany brakiem ruchu, jako, że ludzie ciągle przebywają w domach, zamiast wychodzić i uprawiać sport :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem że wkurza mnie i niema nic gorszego niż Air Wick psikający z zaskoczenia . Lecz program "Avast" ze swoim "baza wirusów została zaktualizowana" o 2 w nocy jest tak samo irytujący, o ile nie bardziej. Jestem prawie pewny że ktoś gdzieś na świecie "zszedł" na zawał" przez to dziadostwo. :shock:

 

 

[videoyoutube=nz7Z9I6TjF8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem że wkurza mnie i niema nic gorszego niż Air Wick psikający z zaskoczenia . Lecz program "Avast" ze swoim "baza wirusów została zaktualizowana" o 2 w nocy jest tak samo irytujący, o ile nie bardziej. Jestem prawie pewny że ktoś gdzieś na świecie "zszedł" na zawał" przez to dziadostwo. :shock:

 

 

Trzeba wyłączyć dżwięk powiadomień, też kiedyś mnie tak zaatakował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, DwaGuziki, To jest w ogóle morderstwo idealne jak pisała magnolia84, jakiemuś "sercowcowi" zostawić właczonego kompa na noc z głośnikami na full . I nikt nie dojdzie przyczyn. No chyba że w prokuraturze będzie pracował jakis były informatyk 8)

A idąc tym tropem, jak by wyglądała przyczyna zejścia w takim akcie zgonu?? Avast by było wpisane? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, DwaGuziki, To jest w ogóle morderstwo idealne jak pisała magnolia84, jakiemuś "sercowcowi" zostawić właczonego kompa na noc z głośnikami na full . I nikt nie dojdzie przyczyn. No chyba że w prokuraturze będzie pracował jakis były informatyk 8)

A idąc tym tropem, jak by wyglądała przyczyna zejścia w takim akcie zgonu?? Avast by było wpisane? :shock:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

"przyczyna zgonu - zatrzymanie akcji serca z powodu aktualizacji bazy wirusów .... "

 

tylko czyich ... :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, DwaGuziki, To jest w ogóle morderstwo idealne jak pisała magnolia84, jakiemuś "sercowcowi" zostawić właczonego kompa na noc z głośnikami na full . I nikt nie dojdzie przyczyn. No chyba że w prokuraturze będzie pracował jakis były informatyk 8)

A idąc tym tropem, jak by wyglądała przyczyna zejścia w takim akcie zgonu?? Avast by było wpisane? :shock:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

"przyczyna zgonu - zatrzymanie akcji serca z powodu aktualizacji bazy wirusów .... "

 

tylko czyich ... :lol::lol::lol:

Brzmi jak zakarzenie sie wirusem HIV przynajmniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×