Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, ja tam milionem bym nie pogardzila ;) Najwiecej wygralam w totka 24 zł... niestety nie poszalałam za ta kasę :P

Moze kiedys Ci sie uda zrealizowac te plany.

A grasz w ogóle? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, gram w lotka , gralem na gieldzie, w zdrapki, i o zgrozo od paru lat w maszyny hazardowe to jest slabe hobby :( najwiecej wygralem kolo 3 tys ale ta kasa z powrotem trafia do maszyny :) chytry zawsze bedzie chytry i bez pieniazkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ja tylko przez 6 lat to dobry samochod ale i tak dobrze jak na osobe bez stalej pracy :)

maszyny to dno ale nadal jestem w grze :) w jednym z moich ulubionych lokali byl przyklejony artykul do maszyny o gosciu co przegral wszystkie oszczednosci wzial kredyt pod mieszkanie tez wszystko owalil i z strachu przed narzeczona ktora nic nie wiedziala powiesil sie , tu sie zycie przegrywa a nie majatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, nieźle :hide:

Ja pare razy zagralam ale tylko dla rozrywki. Ale nie powiem... wciąga ;)

W Krakowie znałam goscia, starszego faceta ktory przegral pare kamienic, stracil przy tym zone i dzieci a na koncu spotykalam go pijacego tanie wino na rogu ulicy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, niezle jak podpity jestem to uwielbiam ten klimat patologi :) w tych lokalach wtedy człowiek czuje ze zyje :D:D:D ja duzo gralem na maszynkach tez przez samotnosc bo jak nie mialem co z soba zrobic z kim sie zgadac to dawaj mnozyc dziengi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, chwilowa frajda... a pozniej budzi się człowiek rano z pustym portfelem ;)

Czasami samotność pcha właśnie w tego typu nałóg... znam też własnie i takie osoby

 

-- 23 mar 2014, 14:01 --

 

Kestrel, nie marudź :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, zalezy co lubisz i czym sie interesujesz:)

Gry odpadają bo ostatnią grą w którą grałam był Super Mario Bros na commodore :mrgreen: Nie rozumiem fenomenu gier i chyba nie zrozumiem ;)

 

-- 23 mar 2014, 14:17 --

 

Kestrel, będe tak dobra i jak coś to ewentualnie pozwolę Ci wybrać kąt :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, bo nie pozwolę nawet wybrac ;) I z ciezkim zywotem bedziesz spał :mrgreen:

 

hobbyturysta, z moich ulubionych... hmmm jets tego troche. Ale co mi teraz do głowy przychodzi to "Labirynt Fauna", "Never let me go", "Wyspa tajemnic" "Szósty zmysł"... i jeszcze wiele wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×