Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wieczorkiem, ja wróciłam ze spotkania, było sympatycznie miałam lęki i bo było trche ludzi grono niezbyt dobrze mi znane ( z wyjatkami) ale jestem zadowolona, że wyszłam do ludzi :D

wracajac wstapiłam do księgarni i kupiłam psychologiczna "Buty szczęścia" Ewy Woydyłło :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, To dobrze ze udalo Ci sie z tego wyjsc.

 

Kiedys tez mialem opory przed wyjsciem do sklepu, zero jedzenia glod no i musialem sie przelamac. teraz jezdze tam co dziennie i co dzienne wypijam mleko. Prawde powiedziawszy jem malo zawsze pije mleko a wieczorem zjem parowki albo kabanosy albo nic nie zjem i nic nie chudne. Nie jem snaidan obidow, kolacji tylko to mleko i do tego to co napisalem i waga mi rosnie. To dziwne. Przy takim zywieniu pownienem byc chudy jak patyk.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, długa historia.. ale coś we mnie pękło i zacząłem chcieć żyć (wcześniej nie chciałem, wręcz przeciwnie).

Trochę nadzieji, z nadzieją przywiało trochę odwagi.. i czas próby. Jak się nie uda to się nic nie stanie, prawda ?.

Zacząłem oglądać różne motywujące filmy, dramaty też były motywujące.. rozmawiałem z ludźmi (w sieci), i to jakoś mi pomogło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat zgubił rower, piłę elektryczną nową i nowiutki telefon. Z Mama znaleźliśmy piłę i rower 2 km od domu. Telefonu nie, a jest na mnie.

Jestem przemęczona i jeśli leki szybko nie zaczną działać to się przypale.

 

-- 22 mar 2014, 22:46 --

 

Póki co to muszę wyjść ze Zgrywuniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dzwoniłam był sygnał.

 

-- 22 mar 2014, 23:06 --

 

AddictGirl21, to jest opowiadanie na podstawie blogów, forów. Mam ed ale to nie tylko o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×