Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie cycki :P Myślałem, że ludzie chwalą się tu efektami swoich ćwiczeń i diet ;) Chwalą poprzez wstawianie jakichś zdjęć choćby nawet. Wzajemne motywowanie się pomaga :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to byście się przeliczyli, jak o mnie chodzi to nie ma na czym oka zawiesić :P. Wiem, że na niektórych forach tak się ludzie motywują, stąd moje takie domysły, ale tu się chyba stawia na kobiece cycki :mrgreen:

 

-- 22 mar 2014, 20:50 --

 

Poza tym torby z gaciami na bazar są lekkie, mam mało towaru, bo mnie chińczyki wygryzły, stąd brak figury kulturysty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuć się na prawy, daj odpocząć lewej dłoni czasami.

Mnie wkurnia to, że branie leków oddziałujących na noradrenalinę koliduje z jakimś większym wysiłkiem typu kilka kilometrów biegu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się kupmitrumne, wszystko się da, co się nie da ;p

 

kurde to nawet nie wiedziałem Marian_Paździoch, a myślałem o czymś na noradrenalinę jeszcze poza wenlafaksyną, która mnie usypiała i wrócić do biegania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co organizm to inna reakcja. Ja musiałem z wenli zrezygnować, bo w trakcie wysiłku fizycznego miałem wrażenie, że zaraz mi serce wyskoczy i powiem: Helena, mam zawał!

 

-- 22 mar 2014, 21:19 --

 

kupmitrumne, żyjemy w takich czasach, że możesz sobie penisa sprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej jednak zejść na serce w parku niż macać sobie wałki na brzuchu przed laptopem :] byle ci jebani emeryci biatloniści nie odratowali :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dieta podstawą, ale jeżeli masz na sobie trochę tkanki tłuszczowej i schudniesz dzięki diecie ale bez ćwiczeń, to skóra będzie na Tobie wisiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co organizm to inna reakcja. Ja musiałem z wenli zrezygnować, bo w trakcie wysiłku fizycznego miałem wrażenie, że zaraz mi serce wyskoczy i powiem: Helena, mam zawał!

ja trochę na wenli i wcześniej na paroksetynie serce 'zahartowałem' heh..czyli znając to ujowe życie to w sensie osłabiłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×