Skocz do zawartości
Nerwica.com

Melduję się!


Gość Marian_Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadałoby się przywitać. Od długiego czasu jestem czytelnikiem forum, nie brałem nigdy udziałów w dyskusji, raczej brak czasu, może i chęci. Mam 23 lata, mieszkam w Polsce południowej. Moja historia jest dość długa - życie z ojcem alkoholikiem, miesiące spędzone na nieudanym leczeniu, brak sił do wykonywania czegokolwiek. Na szczęście dobrze dobrane leki potrafią człowieka zmotywować do pracy nad sobą :) Jestem po kilku nieudanych psychoterapiach, nie przyniosły żadnych efektów. Terapeuci właściwie nie wiedzieli o czym ze mną rozmawiać, wymyślając coraz to różne diagnozy, stwarzając problemy z niczego. Widocznie moim problemem jest tylko zaburzona chemia w mózgu, bo na leki reaguję dobrze i już nie raz podniosły mnie z niezłego bagna.

Co robię? Co prawda leczę się prywatnie i nikt nie ma dostępu do mojej historii leczenia ani informacji, że takowe się odbywa, ale od zawsze miałem pociąg do służb, munduru itd i w tym kierunku dążę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ja tu od razu na forum walę z grubej rury, pierdzielę o lekach, zamiast się przywitać już po Nowym Roku :oops: Witam się, bo poza tematami farmakologicznymi to chyba mnie nie widać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×