Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rana a wysiłek fizyczny.


metka00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem ze to nie odpowiednie pytanie na tym forum ale może znajdzie sie ktos kto miał podobna sytuacje bądz jakiś student medycyny. tak wiec miałem drobny wypadek z psem i mam rane na policzku, jest dosc dluga ( wbił 1 zeba i przeciagnął) mam plastry zamiast szwów. Mija juz 5 dzien od wydarzenia i chciałem sie zapytać kiedy moge wrocić do treningów (silownia) choćby lekkie trening narazie bo przy cięzkich wadome ze równiez mimika pracuje. Czytalem ze blizna dopero po 2 miesacach zyskuje taką wytrzymałosc jak skora a wczesniej wytrzymałość to ino 5 %. Kiedy moge zaczac juz trenować? tydzien , 2 tygodne po tym? o sciagnieciu plastrów chciałbym dla pewnosci nalepic kolejne by trzymaly skóre dla pewnosci. Niestety nie spytałem lekarza , nie myslalem wtedy o tym. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz iść do lekarza przedostatniego kontaktu i się spytać, nie masz jakiejś wizyty kontrolnej? Ja miałem policzek rozcięty na wylot ((3 szwy) i od tamtego momentu minął chyba miesiąc, gdy zacząłem ćwiczyć na siłce po raz pierwszy. Bliznę mam, ale nie tragiczną i nie pamiętam, żeby się coś działo, no ale nie masz szwów założonych. Gorzej, bo do dzisiaj mnie czasem mięsień z tyłu głowy boli, a też wtedy był uszkodzony, przy wyciskaniu sztangi na ławce najbardziej to czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×