Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

to faktyczniie troche. Juz sie pewnie calkowicie przestawiles. Kurde ale ja tez mam problemy z zasyypianiem i wstawaniem i jakos dziwnym trafem jestem w stanie wstac wczesniej jak sie poloze o 2 lub 3 w nocy niz punkt 22:00 np. co prawda zdycham potem caly dzien ale rano wyskakuje a jak pojde spac o 21 lub 22 to rano jestem zombie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, roznie czasem po kilka godzin czasami nawet 12-13 zalezy czy ide do pracy i o ktorej sie klade

 

monk.2000, jedyna wyspa na ktorej chcialabym mieszkac to Islandia ale to nie Pacyfik:)

 

-- 22 mar 2014, 02:12 --

 

wiedzieliscie ten filmik? Koles mnie rozsmiesza na maxa:D To jest tak pozytywnie glupkowate, ze go uwielbiam po prostu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, ja jestem. Jest mi niedobrze bo nie wzielam mirty. Rano czeka mnie wyjazd to z leku ze zaspie nie lyknelam. Teraz zbiera mi sie na wymioty Nie wiem jak dlugo usiedze na forum bo sie czuje jakbym sie struta lekami a odstawilam mirte :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, kladlam sie o 12 bo kumpel byl. Po 5 godzinach snu na 30 mg mirty moglby budzik niedobudzic. Myslalam ze zasne bez mirty jak byloo wczesniej a tu nici. Troche spalam ale tak po 5-10 minut. Jestem umowiona. Nie moge nawalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×