Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wypis ze szpitala- poprawki


zaczarowana

Rekomendowane odpowiedzi

Wypis to tylko wypis, a napisali Ci bordeline, bo wykazywałeś tzw według nich impulsywność w podejmowanych decyzjach, a do tego wystarczyło, że źle np. ująłeś w słowa swoje myśli samobójcze, źle je uargumentowałeś etc. Nie mniej jednak, ja bym się tym nie przejmowała, zmień lekarza prowadzącego i nikt nie będzie o niczym wiedział

 

 

Czy mam kategorycznie domagać się takowego wpisu i czy mam do tego prawo?

 

nie wygrasz z nimi, nie warto sobie nerwów psuć, "oni wiedzą najlepiej", bo przecież są specjalistami, tyle usłyszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnozy psychiatryczne są niejednoznaczne i czasem się zmieniają. To, że wcześniej Ci wpisali Chad, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Ja też miałam różne diagnozy, w różnych szpitalach. A czemu Ci tak zależy, żeby wpisali na wypisie, że masz myśli samobójcze? Ja o myślach samobójczych nawet nie wspominam lekarzom i wolałabym, żeby w mojej historii choroby takich wpisów nie było o myślach "s", bo niby po co to mi.

Nie wiem, czemu uważasz ten wypis za krzywdzący? Wypis to tylko wypis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz myślę,że nie wpiszą Ci na wypisie,że masz dalej myśli samobójcze bo w takim przypadku chyba wcale nie powinni Cię wypuszczać ze szpitala jeszcze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×