Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się pochwalić, że właśnie przysłali mi numer czasopisma na okładce którego jest zdjęcie mojego autorstwa :yeah::yeah::yeah:

Co to za gazeta :smile: i gratulację :great:

Ja widziałem motyla z gatunku latolistek cytrynek i powiedziałem kumpeli lat 41 wyglądasz seksi w rudych włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, dokładnie. nie mogłem już patrzeć na starą okładkę, dlatego szefowej "rebranding" zaproponowałem ;) . I dziś pół dnia łaziłem po instytucie jak ze świętym obrazkiem i się chwaliłem jakim to ja jestę grafikę :mrgreen: . Nigdy nie potrafiłem przyjmować pochwał, ale pierwszy raz czuję, że coś zrobiłem zajebiście dobrze i jestem dumny :D . Znaczy się chyba na_leśnik zdrowieje-mądrzeje he he 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kłótnia pewnych trochę znajomych ludzi pod pubem. :lol: Kłótnia pary kobieta mężczyzna, chyba z rok się spotykają a raczej spotykali :mrgreen: Postaram się zacytować teksty ale śmiechu było sporo :brawo:

Dziewczyna: Mateusz jesteś chamem już mam cię dość.

Facet: Agnieszka sama jesteś jakaś głupia. Mam wrażenie że za zamiast mózgu masz tic-taka bo gadasz głupoty i ci z mordy wali.

:shock:

 

Nie no myślałem że z kumplem pier.olniemy ze śmiechu :lol:

Dodam, że ta para ma po 30 lat i jedno i drugie jest po studiach no ale wiadomo wykształcenie nie oznacza od razu kulturalnej wymiany zdań :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×