Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, to przechodzi ale mi za 3 razem juz zabraklo wiary i wytrwalosci moze do tego doszla tez depresja poporodowa i dlatego tak... wiesz świat mi się zmienil... bylam wolna jak ktos mnie odwiedzal to przychodzil do mnie a po porodzie spadlam na bok... bylam uwieziona.. kazdy tylko o malej gadal... mysle ze to mialo wplyw na moj stan.... ogolnie to moje przejscia z tym lekiem mnie zrazily teraz to już może byc kwestia nastawienia...

 

-- 21 mar 2014, 11:01 --

 

też mam sporo złych dni szczególnie jak mi sie plodne dni konczą to już do konca @ mam doła

 

-- 21 mar 2014, 11:02 --

 

teraz sama tylko o malej bym gadala ale wtedy to byl za duzy szok:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

boje sie wyjść do pracy....wieczorem tak dobrze się czułam, że byłam pewna , że dam rade i bez problemu wogóle. Ogólnie to bez ciśnienia powiedzieli w pracy, że na siłę nie mam przychodzic tylko jak poczuję sie lepiej

może się przejde do lasu na dobry początek :bezradny:

wstałam o 9 czytam artykuł w sens jak radzic sobie z lękiem wzięłam się za sprzątanie żeby sie czymś zająć a z domu boję się wyjsć, :oops::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :************ tulam Kochana , ja w domu mam leki non stopem i placze ciagle , ale na dwor jak wyszlam to bylo lepiej , nie wiem co to mi sie dzieje :bezradny: juz sama siebie nie ogarniam.

Spokojnie jak mozesz jeszcze odpocac od pracy to odpocznij , i pojdziesz jak sie lepiej poczuje sz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam w lesie sama połazić, 3 dni nie wychodziłam dziwnie się czułam ale mi lepiej ciut, małymi kroczkami... http://www.tekstowo.pl/piosenka,nneka,beautiful.html

 

uwielbiam Nnekę :105: ma ciekawe teksty i przekaz http://www.tekstowo.pl/piosenka,nneka,heartbeat___chase__status_remix__.html :D

 

 

PJT, jak będę jutro to dam oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, super : :great::great::great:

 

nastawilam pranie , wywiesilam wczesniejsze , lewituje w glowie sie pierdasi na calego od sertry .

 

PJT, :********** hey , ja mam niestety moje finanse w bardzo oplakanym stanie bo mi Zus przelal teraz tylko 600 zl a kiedy reszte nie mam pojecia :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×