Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki


Dydona

Rekomendowane odpowiedzi

The.Most.Important.Knowledge.You.would.Ever.Read.Implement.and.Live.up.to.Forever.png

 

THIS WORK HAS BEEN BANNED EVERYWHERE/ SAVE IT - PRINT - SPREAD FOR YOUR SURVIVAL.

PLEASE **SPREAD** THIS VERSION OF FILE.

 

The book features nearly all unknown secrets. Cracks in 100% nearly all topic important for anyone, like.

 

100% Health cracked,

100% Universal Laws (operating here cracked, how to take advantage),

In 100% describes Biblical Law of Jesus Christ which operates in this reality and leads to receiving everything that you want IN YOUR LIFE (if only followed)

100% Seduction cracked (partnerships, how to seduce successfully a woman, how YOU can get a woman)

100% cracks stock market,

business,

communications,

describes Illuminati thread (our situation, causality etc.),

and many more...

 

It's unbelievable, I've never seen anything LIKE IT. Check it for yourself.

 

/ PROTECT THIS BOOK.

 

 

http://foreverthemostimportant.com/The.Most.Important.Knowledge.You.would.Ever.Read.Implement.and.Live.up.to.Forever.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś książki o nerwicy lękowej i sposobach jak można sobie z nią radzić?? Biorę teraz leki antydepresyjne i czuję sie bardzo dobrze. Nie zamierzam ich jednak brać cały czas...istnieje więc prawdopodobieństwo że lęki wrócą po odstawieniu leków dlatego chciałabym przygotować się na tę sytuacje a jakieś wartościowe książki mogłyby się okazać pomocne.. .Jakieś pomysły :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałam leki przez 5 lat i po odstawieniu nerwica wróciła tak silna jak nigdy przedtem... nie wiem czy same książki pomogą... przeczytałam teraz "pokonałem nerwicę" G. Szaffera ale dla mnie osobiście lektura ta nic nie wniosła... popularna wsród nerwicowców jest "spokojnie, to tylko panika" nie pamiętam nazwiska autorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Może książka którą polece nie jest może do końca psychologiczna ale czytając ją dopadła mnie depresja.. Chodzi o pamiętnik narkomanki. Książka naprawdę mocna, nie skończylem jej bo coś mi się już działo, chyba za bardzo wszystko przeżywałem. Mocna, ciekawa, irytująca... ogolnie bardzo polecam tą książkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tymeckiewicz, chodzi tu o książki które pomagają ludziom wyjść z depresji i nerwicy a nie w nią wpędzać :nono:

O jejku to przepraszam! Nazwa tematu taka ogólnikowa, nie wczytałem się w treść bo z książkami u mnie średnio i dlatego...

 

nic nie szkodzi, widze , ze inni tez szukaja kryminalow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było w wątku, ale z psychologicznych polecam:

 

1. Program zmiany sposobu życia. Uwalnianie się z pułapek psychologicznych Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko - naprawde otwiera oczy na to, w jakich schematach i pułapkach siedzimy.

 

A z kryminalów mój ulubiony:

1. Moja żona Melissa, Fransic Durbridge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×