Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, platek rozy, sporo bo niektóre brałam tylko dwa tygodnie niektóre doraźne np xanax to łyknęłam raz z takich co brałam dłużej to seronil dobry lek, asertin masakra, cloranxen dorobilam sie padaczki, escitil biore teraz, sympramol bralam krotko teraz doraznie a lerivon to usypiacz na noc tez krotko bralam bo sie tyje strasznie... poza tym czesto mialam po dwa leki tzn ze jeden rano inny wieczorem...

 

-- 21 mar 2014, 10:37 --

 

jak mialam duże pogorszenie to chodzilam co 2 tygodnie do lekarza i za kazdym razem zmienial dopoki nie bylo poprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, a ja myśle że żyć chwilą to takie nudne i bardzo egzystencjonalne...owszem cieszyć się każdą chwilą ale planować przyszłość... mi pomaga rozplanowywanie pozytywne... zasypiam dobrze jak sobie zaplanuje coś ciekawego na nastepny dzień albo na przyszły weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, podchodziłam do niego 3 razy... za pierwszym razem najiekszy atak, za drugim jakos znioslam a za trzecim pogorszenie.... ogolnie to powiem tak na mnie ten lek dzialal strasznie... czulam się jak w beczce wszystko mi wirowało, plakalam i mialam mega lęki i natrętne myśli;/ nigdy więcej... ale są tacy którym pomógł... na kazdego dziala inaczej... 2 tygodnie to minimum żeby cos o nim powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×