Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam Szukam Szukam czego szukam? Zajrzyj, a się dowiesz


Sergius

Rekomendowane odpowiedzi

Choruję podobno na nerwicę lękową. Mam za sobą kilka pobytów w szpitalu i talent do pisania, a także wielką chęć poznania kogoś. Mam cichą nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie w jakiś sposób podobny do mnie i zechce mnie poznać w rzeczywistości. Piszę o tym na tym portalu, gdyż na tych tak zwanych randkowych nikt nie odpisuje - teoretycznie są po to, by się poznać, a praktycznie chyba po to, aby ludzie siedzieli i wgapiali się na przelatujące im przed oczami reklamy, bo relacja szybko się kończy po kilku listach. Każdy lubi czytać coś ciekawego i interesującego, a nikt nie chce pisać i dzielić się sobą. Człowiek, choćby najbardziej szalony ma w sobie cząstkę racjonalności, jeśli na tak zwanych "normalnych" portalach mu się nie powiodło szuka relacji i kontaktu gdzie indziej. Mam na myśli, że tutaj jest forum dla chorych na różnorakie schorzenia nerwowe: depresje, zaburzenia lękowe, dwubiegunowe, osobowości pogranicza... Można się tylko zastanowić dlaczego tak wielu młodych ludzi cierpi na podobne dolegliwości. Mówi się, że świat jest coraz brutalniejszy, ludzie bardziej chamscy i bezwzględni, egoistyczni i bezinteresownie wredni.

Lubię literaturę (bardzo) i kino. Szukam kogoś podobnego do mnie.

 

Jeśli ktoś będzie chciał odpisać i jest z Warszawy - nie wierzę w relacje internetowe – ale niech napisze na adres: ...

 

edit Bethi// prywatne dane na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Sergius, miło poznać. Podzielam Twój entuzjazm w sprawie spotkań w realu - super sprawa - w subforum Miasta jest dużo n/t spotkań w realu - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mam tylko nadzieję, że nie traktujesz tego forum jak forum randkowe - bo się przejedziesz ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalne miejsce na znalezienie drugiej połówki. Co do portali randkowych...można zawrzeć tam dłuższe znajomości ale wszystko zależy to od tego jak prowadzone są rozmowy, od pierwszego, drugiego spotkania. A przede wszystkim trzeba uważać, dlatego też trzeba wyciągnąć jak najwięcej informacji podchwytliwymi pytaniami. Można znaleźć konkretną osobę sprawdzając zainteresowania, pogląd na życie. Jeśli to jest odmienne to nie ma o czym mówić.

Ja próbowałam i trzy wtopy zaliczyłam będąc z kimś bardzo długi czas....więc nie ma na to w sumie reguły. A tutaj? wątpie abyś dał radę. powodzenia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×