Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grzeszki - Czyli czego nie powinniśmy robić, a to zrobiliśmy


AmnuM

Rekomendowane odpowiedzi

Indifference1, wszystkiego prawie. Omijam wszelaki metal.. nie moje klimaty.

Hip Hip (Polski), muzyka klasyczna (poważna), trance, chillout, rock (bardziej klasyki), muzyka instrumentalna, epicka, melancholijna (;3). Chyba tyle ; ).

 

Ed.

(nie jestem dresem..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpaliłem kiedyś włosy koledze w gimnazjum. Jest rockman'em i chciałem mu zrobić na złość

Tylko dlatego, że słucha porządnej (moim zdaniem) muzy? WTF

 

Sam słucham zespołów, których połowy pewnie nie znasz. Nie podpaliłem na tle rasowym, tylko to był głupi dowcip.

Masz jakiś kompleks z tym związany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

- Gdy miałam jakieś 10-12 lat, pomalowałam sobie paznokcie czarnym flamastrem. Tak po prostu.

- Ile to ja razy wyjadłam wszystkie cukierki, choć mama prosiła, by trochę zostało na inny dzień albo w razie wizyty gości.

- Wyrzucanie kanapek albo oddawanie ich psu (miałam wtedy jakieś 11-12 lat; początek problemów z odżywianiem).

- Kiedyś, gdy mnie coś wkurzyło, tak długo kopałam szafkę, aż odpadł kawałek listwy.

- Ojciec po pijaku zamknął kiedyś na klucz drzwi do łazienki i nie chciał nam jej otworzyć. W przypływie szału skopałam szybę w drzwiach i od razu można było wejść. Oczywiście potem wmówiłam ojcu, że to jego robota. ;)

- Odpłaciłam sąsiadom słuchającym bardzo głośno muzyki tym samym. No, prawie - kto wie, czego słucham, ten może się tylko domyślić, czego kazałam im słuchać. ;) Od razu zrobiło się cicho, a i ja wyłączyłam muzykę.

- Pójście na łatwiznę ze scenariuszami lekcji na praktyki. Potem oddanie wraz z dziennikiem praktyk scenariusza, którego wcale z dzieciakami nie przerabiałam, a z którego dostałam 5-tkę... na pół roku przed praktykami. Po prostu nie chciało mi się siedzieć nad tymi kretyńskimi scenariuszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też wyrzucę swoje grzeszki a raczej grzechy, od wczoraj kiedy przeczytałam sobie ten temat to myślę o nich, muszę to wyrzucić, mam nadzieję, że to mi jakoś pomoże

 

ćpałam opiaty, kodeinę, morfinę, fentanyl przez 6 lat - nie powinnam a to robiłam, wynosiłam rzeczy z domu i sprzedawałam w lombardzie, podkradałam morfinę i fentanyl mojej mamie chorej na raka, kiedy moja mama umierała to byłam tak ujebana, że ledwo stałam na nogach, kiedy miałam się nią opiekować to chodziłam do apteki lub do dilera i zostawiałam ją samą, przeznaczyłam dziesiątki tysięcy złotych na ćpanie, kiedy mój ojciec cierpiał po stracie żony ja sukcesywnie czyściłam jego konto i przeznaczałam na ćpanie..

 

Więcej grzechów nie pamiętam. Pewnie dlatego, że byłam ujebana i nie wiedziałam co robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję śmierci matki i braku wsparcia z twojej strony, względem jej osoby. Znam dobrze to co piszesz i też żałuję ćpania, wydanych pieniędzy

Tracenia czasu na czekanie, stanie, jechanie na drugi koniec miasta po coś. Okłamywania lekarzy, a przede wszystkim Mamy, bo ojca mam w dupie.

Okradania przychodni lekarskich z leków itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję śmierci matki i braku wsparcia z twojej strony, względem jej osoby. Znam dobrze to co piszesz i też żałuję ćpania, wydanych pieniędzy

Tracenia czasu na czekanie, stanie, jechanie na drugi koniec miasta po coś. Okłamywania lekarzy, a przede wszystkim Mamy, bo ojca mam w dupie.

Okradania przychodni lekarskich z leków itp...

 

AmnuM, Najgorsze jest to, że kiedy się ćpa to całe życie jest temu podporządkowane, każdy oddech, po prostu wszystko.... Też Ci współczuję bo wiem jaka to męczarnia i ból, takie zniewolenie, miotasz się jak zwierzę w ciasnej klatce, ale wiem, że da się z tego wyjść, bo ja już posmakowałam normalnego życia, i nie zmarnuję szansy i moich wysiłków, za dużo czasu zmarnowałam, 6 lat to ogrom czasu, ale wszystko jest do nadrobienia, i właśnie to robię - nadrabiam stracony czas, silniejsza niż kiedykolwiek ;)

 

 

AmnuM, niech moc będzie z Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×