Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, ja jak biore kolo 3 miechow niby lepiej ale tak jakby za malo sie czuje otumaniony kazała mi brać 1,5 tabletki ze wzgledu na mase 110 kg , pierwsze 2 tygodnie to na maxa noc mnie telepało i trzęsło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trumienka, Nie myślałaś przypadkiem o sprzedaży wysyłkowej swoich "życiodajnych soków" ? :mrgreen:Hobbyturysta (a i paru innych pewnie też by się znalazło ;)) na pewno zakupiłby fiolkę :D O Twojej znoszonej bieliżnie już nawet nie wspominając (Ale autentycznej :P Coby się tylko później nie okazało, że były to stringi zdjęte z dupy takiego Reibena :D) ;) Wiesz, umieściłoby się ogłoszenie w dziale "Medycyna niekonwencjonalna", powołało wyspecjalizowane grono kiperów, zatrudniło paru BHPowców, tak coby "proces" przebiegał zgodnie z obowiązującymi normami UE :D O marketing to już Ty sama zadbasz najlepiej ;) Kroi się biznens na wielką skalę :D Także ten - jakie są na dzień dzisiejszy Twoje "możliwości produkcyjne" ? :D No i spieszmy się, póki "źródełko" nam jeszcze nie wyschło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, przyjemniaczek :)

teraz udajac "normalnego" i robiac na przekor z góry oswiadczam ze nie zakupie zadnych rzeczy z sklepu trumienki przynajmniej nie bezposrednio pod swoim nazwiskiem :)

 

-- 20 mar 2014, 18:28 --

 

znowu taka cisze jak nie ma trumna to i watek stoi w miejscu :P

czy moze wszyscy poszli topic marzanne i smutki w butelce wódki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×