Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam czy pisanie zboczonych tekstów na forum pomoże mi się ogarnąć.

Jedyny plus że zacząłem myśleć żeby nie odbiegać od narzuconych standartow życia z forum przez elyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trumny to myśle że najlepszym treningiem dla ciebie było by uciekanie przed tym jak po paru piwkach zaczołbym Ciebie ganiać i dawać coraz większe subtelne podteksty :)

Miała byś połączenie biegania, siłki i mma w jednym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 kondychy nie ma ale od czego jest wyobraźnia zawsze mógłbym podstawić jej nóźkę zeby za dalekonnie uciekła, mam jebaaaane zakola co uważam za ironie stwórcy , cały jak małpa zarosnięty a na łbie coraz mniej hmmmmmmm może i tak samo w środku :)

 

-- 19 mar 2014, 22:23 --

 

arwena27, a mi to wisi co wypada co nie już od bardzo dawno łodstaje od normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, ja jestem ale tutaj tak jest ze czasami wszyscy pisza a potem cisza w eterze no coz nie znam jeszcze wszystkich zwyczajow

 

-- 19 mar 2014, 23:00 --

 

kupmitrumne, tupecik to masz ty :)w innym znaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Niet. Działają, ale musialbyś się przygotować, żeby to brać do końca życia, a po tabletkach może Ci nie stawać XDD

 

Podobno u 2% zmniejszenie libido jest.

 

Chociaż widziałem w sieci kilka przypadków, co ludzie pisali, że są przez to impotentami. :zonk:

 

Lepiej brać cuś do wcierania we włosy chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×