Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, popsuć nie popsułem ale obciążenia z jednej strony poleciały na ziemię... :mrgreen: (tak - nie były zabiezpieczone bo myślałem że są stabilne... i dopóki moja lewa ręka nie odmówiła posłuszeństwa to tak faktycznie było) oczywiście wszyscy co tam byli od razu wzrok na mnie... większego wstydu się dawno nie najadłem :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj godzinę treningu zrobić, ale zrezygnowałem, bo nie jadłem obiadu i zaczęło mi się robić słabo.

Miał też ktoś tak, że pogarsza mu się nastrój w czasie wysiłku? Ja jestem bardzo zdenerwowany, jakby sfrustrowany, najchętniej bym czymś rzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, nawet lepiej robić trening na pusty żołądek (o ile masz nadwagę lub chcesz zrzucić tłuszcz)

 

Ja właśnie po :105::105::105: Triceps mi zaraz wybuchnie, ale za to czuję się zajebiście, po prostu ZAJEBIŚCIE :mrgreen: Jestem jebnięty - wiem :mrgreen:

 

Btw wleciał wam kiedyś pot do oka? Szczypie trochę :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten wątek spodziewając się zdjęć efektów Waszych starań, a tu jakoś marnie pod tym względem. ;) Podłączę się do tematu.

Pół roku temu skończyłem cykl masowy, potem przyszła depresja i zaopuściłem się treningach i diecie. Obecna waga po cyklu masowym - 92kg, teraz 2-3 miesiące rzeźbienia (fluoksetyna fajnie hamuje apetyt ;) ) i może pojawi się jakaś satysfakcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×