Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, Może być i bez fartuszka :> , dobrze zrobię Ci pół krowy grillowanej z kawiorem .. z łóżka nie musisz wstawać :lol:

Ja pierdyle, życie jak w madrycie 8) tylko cocka by trzeba znowu trenować bo pewnie za darmo to nic nie ma w życiu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben film Bekarty diabła to wyczes wczoraj ogladałem kawal dobrego kina masz jeszcze jakies perelki :)

kupmitrumne, to ze mnie skreslilas z listy pretendentow do twojej dupci to nie znaczy ze zapomnialem o 150 polskich zlotoweczkach !

 

-- 19 mar 2014, 15:26 --

 

ale tu trzeba walczyc zeby ludzie zauwazyli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czemu nikt nie skomentował mojego super dowcipu z porownaniem sie do TULIPANA :great:

 

-- 19 mar 2014, 15:31 --

 

kupmitrumne, takie mam ciekawe życie , dobrze ze w swoim napietym grafiku ciutke czasu znalazlem na analizowanie ciebie choc da sie okreslic 2 słowami i nie trzeba czytac tomow o trumnie :)

REIBEN co z jakimis super sajko filmami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, może i bym znał jakbym sprawdził w profilu swym na filmwebie ale nie mogę się zalogować i mi się nie chce spr czemu ;] bo wybacz ale w głowie mam jedną wielką arcydziurę a od roku prawie nic nie oglądam

 

-- 19 mar 2014, 17:00 --

 

w sumie to ja też znam niewiele tytułów, w tutejszym wątku filmowym to nigdy nie wiedziałem z czego te screeny ludzie dają i jak oni tyle filmów widzieli, dla mnie kino obecnie jest gdzieś na szarym końcu, chyba jeszcze za grami pc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, daj nick filmwebu to sam poszukam, a i podobno sie na silce znasz to bym zamowil diete plan treningowu i sekret na szczescie :) trumna mi 160 blach wisi to ci odpale z tego stowke za ten plan, no zgodz mordo :)

ide sie kapac macie chwile spokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×