Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

niemoc, chociaż nie wiem czy mnie wkurza, bo w najgorszych momentach nawet nie mam siły się wkurzać :( .

 

-- 18 mar 2014, 20:13 --

 

że niektórzy użytkownicy forum (ci nowi i starzy) zadają w kółko te same pytania w wielu wątkach, zamiast zwyczajnie przejrzeć temat kilka stron wstecz. Podobnie jest z zakładaniem nowych tematów, których codziennie przybywa, a są niczym innym tylko zdublowanym wątkiem poruszanych wcześniej zagadnień tyle, że w zmienionej stylistycznie formie.

 

-- 18 mar 2014, o 12:22 --

 

aha i wkurza mnie jeszcze chęć zabłyśnięcia niektórych ludzi, co w efekcie wychodzi jak bełkot paralityka

 

mongolia84, że tak zapytam: "jakie pytania?", tylko się na mnie nie wkurzaj :nono::mrgreen:

 

-- 18 mar 2014, 20:16 --

 

Mnie zawsze wkurzało jak ludzie pytali "co zdawać na maturze" na forach o kierunkach studiów, czasami nawet nie podając o jaką uczelnie chodzi, jakby nie mogli sprawdzić w warunkach rekrutacji :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja promotorka, która mi dzisiaj powiedziała, że wszyscy południowcy są tacy sami, a ja się niepotrzebnie rozdrabniam w swojej pracy, po czym przewracając oczami dała mi 3.

 

Mi promotorka powiedziała kiedyś że jestem za dokładna i że się za bardzo tym wszystkim przejmuję :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie mogą mi wyłączyć pakietu internetowego w telefonie bo to nieodłączna część taryfy i będę płacić 20 zł za to miesięcznie to tego abonamentu i taryfy zmienic nie moge na pprzednia jaka miałam bo " w rozmowie padły faktycznie słowa od konsultanta sprzedawcy, że będę mogła zmienić ale to nie znaczy, że mozna powrócic do poprzedniej, tylko zmienic na inna nowszą :evil: jaka ja czasami jestem naiwna i nie zastanowię się, nie sprawdzę dokładnie tych ich kruczków....noż wściekła jestem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądź w pokoju,zaczynający życie inteligentny wrażliwy człowieku ,gdzieś na pomorzu poszukujący jego sensu,wpatrując się w blado-zieloną poświatę zachodzącego słońca odbijającego promienie od liści 100-letnich dębów szumiących pradawną melodie naszych dziadów:trolololo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×