Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze pan doktor michalowski ma wiziecie tutaj na forum :)

jestem jego byla pacjentka w sumie tylko dlatego ze ubzduralam sobie ze koncze z lekami i sporobuje sama powalczyc i zwalczyc chorobe..

Osobiscie bardzo polecam go..Jest i bedzie moim przewodnikiem duchowym i guru :) Jest rewelacyjnym psychiatra :) Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakis 2 tyg. mieszkam w Poznaniu i zostane tutaj dluzejSzukam dobrego psychologa i psychiatry.Dzwonilam do osrodka Prohominis,ale wizyta u dr.Michalowskiego kosztuje az 100zl.Ta cena mnie troche przerazila,niestety chyba mnie na to nie stac:( Byc moze bedzie konieczny jeszcze oprocz p.dr. jeszcze psycholog+moze jakies leki od dr Michalowskiego to zbankrutuje. Dzieki za namiary,ale gdyby ktos jeszcze mial namiary na dobrego terapeute,nie koniecznie prywatnego to bede wdzieczna za kazda odpowiedz i kontakt z osobami z Poznania.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w klinice AM w Poznaniu 4 miesiące wyszedłem zdrowy ale szczęście trwało krotko

Mój kolega też był w tej klinice 3 miesiące na depresję i też wyszedł, ale nogami do przodu. Najpierw faszerowali go 4 rodzajami leków żeby potem gwałtownie z dnia na dzień mu je odstawić. Chłopak dostał silnego nawrotu i się powiesił. Można powiedzieć że klinika go zabiła.

A co do prywatnych psychiatrów i psychologów to każą sobie płacić jak za zboże. Ja pierdzielę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ojciec pracuje w klinice w Bydgoszczy podajże. A syn jest bardzo młody i już jest profesorem :)

Moim zdaniem nie warto do niego chodzić, zmarnowałem półtora roku.

Choć dzięki niemu zostałem przyjęty do poznańskiej kliniki co mi bardzo bardzo mocno pomogło ;)

Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

 

Tez bylam na Szpitalnej- trafilam przez lek.Kakolewskiego..

ale wtedy juz sie mowilo miedzy ludzmi,ze Rybakowski to za..przeproszeniem cham i tyle.Zadufany gosciu.

Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny- takie miejsce ponoc istnieje np.na os Sobieskiego ale nr tel nie mam- to sa rozne placowki na terenie Poznania- terapia grupowa-

A jesli indywidualna terapia-to zapisujesz sie w przychodni- lista pelna jest na stronach pewnie jakis w necie takich placowek na NFZ... i czeka sie na wizyte u psychologa np 2 tyg.

 

Jak znajde coś - to dopisze..

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:37 pm ]

ZOBACZ TEN ADRES:

 

http://www.nfz-poznan.pl/gdzie_leczyc/uslugi.php?krok=2&iktu=304&nktu=OPIEKA%20PSYCHIATRYCZNA%20I%20LECZENIE%20UZALEŻNIEŃ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Choruję równierz na nerwicę lękową i doszła mi do tego depresja. byłam na pierwszej wizycie u dr.Gożdzika lub Gwodzika dokładnie nie pamiętam nazwiska, przyjmuje on w poradni wojskowej, czy mógł by mi ktoś napisać coś o nim. Czy był u niego i czy jest zadowolony. Nie wiem czy wymagam zbyt dużo ale dr bardzo szybko przyjmuje pacjentów, wydaje mi się że rozmowa powina być dłuższa, prześledzić całą historię a nie raz ciach i recepta wypisana. ą może polecil by ktoś też dobrego psychooga ale na NFZ. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich nerwicowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć coś na temat dr.Gożdzika lub Gwożdzika, niepamiętam dokładnie nazwiska. Przyjmuje on w przychodni wojskowej . Byłam u niego raz na wizycie i nie jestem do końca przekonana, myslałam że taka wizyta potrwa dłużej, a tu raz ciach recepta wypisana , nawet mi nie wytłumaczył co za leki dostaję . Jeśli ktoś był u niego to proszę o opinię . Pozdrawiam wszystkich nerwicowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. leczyłam się u doktora gozdzika przez 5 miesiecy i naprawde nie polecam. mialam wrazenie ze nie obchodzi go to co mowie np. kiedy powiedzialam ze bardzo zle czuje sie po lekach to on mi jeszcz zwiekszyl dawke. poświecal mi tylko chwilke, nawet 1 wizyta trwalam 10 minut. uwazam ze stracilam przez niego duzo cennego czasu. teraz zmienilam lekarzy i poradnie. chodze do przychodnii na placu kolegiackim. tam czuje ze lakarze sie mna interesuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ktoś może dysponuje wiedzą, informacjami na temat leczenia w Poznaniu zaburzeń lękowych (najlepiej nie odpłatnie). Może jest jakiś dobry psychoterapeuta, którego możecie polecić? Kiedyś uczestniczyłem na nieodpłatnej terapii DDA ale to było w Bydgoszczy (BORPA), czy w Poznaniu jest coś takiego? Moje objawy to lęk, chyba konkretnie w dwóch sytuacjach, który towarzyszy mi od około 10lat. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestesmy juz w Poznaniu- czy ktos zna adresy- terapeutow- specjalistow dot terapii behavioralno-poznawczej? lub NLP?

 

Są coachingi na powdstawie NLP. Ale to nie jest terapia tylko wlasnie "trening".

http://www.mirachlebowska.pl/nlp/indywidualne-konsultacje

 

Co do innych, prywatnych, to znam www.cpi.poznan.pl

 

BirdyNamNam

 

Tu masz panstwowych (o ile masz ksiazeczke ubezpieczeniowa), ale nie wiem jak to jest z receptami:

 

http://www.katharsis.poznan.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam poradnie na osiedlu pod Lipami, wizyty darmowe bo w ramach nfz. Troche długie terminy się zdarzają do niektórych lekarzy, ale warto, a przynajmniej ja miałem szczęście trafić na sympatycznych lekarzy, za innych głowy nie daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestesmy juz w Poznaniu- czy ktos zna adresy- terapeutow- specjalistow dot terapii behavioralno-poznawczej? lub NLP?

 

Są coachingi na powdstawie NLP. Ale to nie jest terapia tylko wlasnie "trening".

http://www.mirachlebowska.pl/nlp/indywidualne-konsultacje

 

Co do innych, prywatnych, to znam www.cpi.poznan.pl

 

BirdyNamNam

 

Tu masz panstwowych (o ile masz ksiazeczke ubezpieczeniowa), ale nie wiem jak to jest z receptami:

 

http://www.katharsis.poznan.pl/

 

DZIEKUJE .Katharsis znam od poczatku jak zakladali placowke.Bylam u 3 lekarzy- zaden nie pomogl-testowali na mnie leki. Nadal licze ze terapia behawioralno-poznawcza duzo by pomogla...Ale juz tylu ludzi pytalam i nic...............Co ja mam zrobic;(((((((((((((((( :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak michał wejdzie na to forum to chyba popadnie w samouwielbienie ;]

z tymi darmowymi NFZ jest jakaś dziwna sprawa. wizyta trwa 20 min, a nie godzine, a wyobrażanego sobie (na podstawie obejżanych filmów, czy chodźby zdrowego rozsądku) relaksu na fotelu i stopniowego budowania zaufania ZERO! NIC! DUPA!

a pieniądze dostają z podatków.. ciekawe jak duże.. 50-100zl? za te 20 min?

a prywatnie bedę dopiero próbował, moze u pana michała :P

 

(o nfs pisze na pdst doswiadczen ze szpitala przy ul 28 czerwca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna dziwna sprawa. U psychiatry zasadniczo 15 min, u psychologa 0,5 godziny, ale to też zależy ile jest osób w kolejce i oczywiście że to zależy od samego lekarza. Ja pisałem o poradni na pod lipami, tam jest bardzo sympatycznie. W szpitalach przeważnie jest inaczej. Lekarze w pooradniach dostają dużo mniej niż 50-100 za wizyte więc nie można przesadzać z krytyką. Zawsze można poszukać w innym ośrodku. Nie każdy każdemu pasuje i trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy sie tak tym michalowskim podniecacie? bylem raz, zostawilem 130zl i powiedzialem sobie nigdy wiecej... mowi to samo co wszyscy, leki podobne jak reszta lekarzy, bylem u gorniaka - to samo jak u michalowskiego tylko ze zostawilem 70 zl...

 

zrezygnowalem z prywatnych i chodze sobie panstwowo co miesiac jak mi sie leki koncza, psychiatra pyta jak mi idzie, jak leki dzialaja i wypisuje dalej - od tego on jest, pozatym psychiatra zapisal mnie do psychologa rowniez za darmoche bede tam chodzil - i to mi sie podoba - psychiatra jest od wypisywania i konsultacji w sprawie lekow, a psycholog od rozmowy, a wam zycze milego wydawania kasy xD ja se za zaoszczedzona kaske pokupuje sprzet elektroniczny

 

ciao bambino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×