Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, Paweł jak i reszta wydali mi się bardzo sympatyczni, ale faktycznie, Paweł bardzo był rozmowny.

 

tak mam jak jest mniejsze towarzystwo we wiekszym znikam

 

ps Ty tez zrobiles na mnie dobre wrazenie...

 

no i pilismy z jednej szklanki jak dobrzy kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, hehe. Na całe Trójmiasto? Czyli reszta tysięcy mieszkańców to nudziarze? :P

Chodziło mi o jakieś atrakcje, ciekawe miejsca, jakość życia, miejsca pracy, transport; takie rzeczy.

 

I tu nie żartuję, mam dosyć swojej małej mieściny bez perspektyw, gdzie na 4,5 tys. mieszkańców mam 3 osoby z którymi się spotykam. Nawet nie ma szansy tu kogoś nowego poznać. Znasz ten klimat, cała miejska śmietanka to miejscy pijacy pod sklepami, różni obgadywacze i plotkarze. Żadnych pozytywnych ludzi. A jak jacyś są to starsi ode mnie. Myślałem o członkostwie w klubie biegacza oraz klubie klubie rowerowym, ale szanse na poznanie kogoś kogo polubię jest niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na bezrobotnego bez środków do życia tak samo, matka kieszonkowe daje, masakra :)

 

Masz jeszcze czas. Nawet sporo czasu...

 

Gdy mnie dopadło "cholerstwo" ze zwielokrotniona siłą, stopniowo zacząłem tracić wszystko. Byłem trochę starszy... Rzuciłem jedną pracę, kolejną, następnie przyszła wyprowadzka z wynajmowanego mieszkanie i powrót do rodziców, rozstanie z dziewczyną po kilku latach bycia ze sobą... W stanie "letargu" trwałem chyba z trzy, czy cztery lata i nawet tego kieszonkowego nie miałem - mieszkanie i jedzenie tylko oraz toksyczne środowisko...

 

Masz czas...

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×