Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciekawe linki/filmy/obrazki


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

EmInQu żałosny gość.. Z powodu braku znajomości języka, psujemy sobie opinię (jak zwał..)

Ale spójrz na komentarze. Ludzie mu współczują, a wielu sądzi, że również spanikowaliby w takiej sytuacji. :smile: Anglicy, którzy przejeżdżają tirami przez nasz kraj w znacznej większości nie potrafią porozumiewać się w naszym rodzimym języku(to nasi gliniarze robią im dobrze podczas kontroli i uruchamiają swój wyuczony zachodniogermański słowotok). My również nie mamy obowiązku uczyć się akurat angielskiego. Może ten kierowca np. biegle znał rosyjski lub niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu może.. ale czy to nie wstyd jechać do obcego państwa nie znając języka ?

Anglicy to anglicy.. Angielski jest na całym świecie..

 

Miałem tak gdy byłem w DE i cholernie mi to przeszkadzało... A teraz bez znajomości języka nigdzie się nie wybieram.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu może.. ale czy to nie wstyd jechać do obcego państwa nie znając języka ?

Może był tylko chwilowo. Przejeżdżając przez np. Włochy również nie znałam włoskiego języka, a Włosi nie znali angielskiego(wielu różnych pytałam o drogę). Wydaje mi się, że trzeba oceniać innych(piszę tu o tych policjantach z filmu) patrząc też trochę na samego siebie i co się samemu potrafi. Ciekawe, czy wszyscy Angole jadąc do Francji, Hiszpanii czy do krajów Beneluxu znają tamtejsze języki, gdy są zatrzymywani do rutynowej kontroli? Nie! To policjanci tamtych krajów muszę dostosowywać się do nich pomimo, iż są u siebie i de facto nie mają takiego obowiązku(również mogą się jedynie naśmiewać). Warto czasami być po prostu człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy teledysk Figo Fagot, obśmiewający metroseksualnych rurkarzy i ideologie gender:

 

Ps. jak poprawnie wstawić video z YT tutaj, bo zwykłym tagiem videoyoutube się nie da.

 

 

Za Fagotów zawsze "piwo" xD

 

-- 03 maja 2014, 11:20 --

 

http://www.wykop.pl/link/1974124/chomiki-twinturbo/

 

Chomik bi-turbo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×