Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, tłumaczyłem sobie to na różne sposoby, ale z perspektywy czasu to była chyba kwestia obniżonego poczucia własnej wartości i lęku. Pomimo że ten kierunek - przynajmniej w pewnym stopniu - okazał się naprawdę bardzo ciekawy, to żałuję że takie studia wybrałem.

 

-- 18 mar 2014, 21:51 --

 

kupmitrumne, nie. Ja kończyłem teologię ogólną, co znaczy, że nawet prawa do nauczania w szkole nie mam. To generalnie taka filozofia tylko z katolickiego "point of viu" :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie znaczy mądry :P może mam poprostu młodziezowy styl lezenia calymi dniami w wyrze ogladania kreskowek i słuchania rapu moze sie w rozwoju zatrzymałem :P

Rebelia, ot, ta wiosenna spierdolina mi się udzieliła :) - cudne okreslenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, słuszny wybór ;) . Niestety ja zacząłem o takich rzeczach myśleć późno. Za późno :? . W sumie to te studia szły mi bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć zajebiście. Nawet po magisterce promotor proponował mi otwarcie przewodu doktorskiego, ale dałem se spokój.

A filozofię dalej uwielbiam (tak na prawdę to te studia mi się podobały właśnie ze względu na filozofię) tylko teraz już nie mam za dużo czasu na czytanie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×