Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

okropnie wkurwiają mnie te wszystkie mini programy, które zagnieżdżają się w windzie i przyklejają do każdej przeglądarki wywalając potem te pop-upy, no krew mnie &(%__# zalewa, nie ma już żadnego czystego miejsca w necie, wszystko zasyfione i zasrane takimi wkurwiaczami

 

-- 17 mar 2014, 23:58 --

 

ja przynajmniej mam czym celować

no bez przesady, Twój przerośnięty srom powinien się równać mojemu mikropenisowi tak na oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niektórzy użytkownicy forum (ci nowi i starzy) zadają w kółko te same pytania w wielu wątkach, zamiast zwyczajnie przejrzeć temat kilka stron wstecz. Podobnie jest z zakładaniem nowych tematów, których codziennie przybywa, a są niczym innym tylko zdublowanym wątkiem poruszanych wcześniej zagadnień tyle, że w zmienionej stylistycznie formie.

 

-- 18 mar 2014, o 12:22 --

 

aha i wkurza mnie jeszcze chęć zabłyśnięcia niektórych ludzi, co w efekcie wychodzi jak bełkot paralityka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest dos­ko­nały, ale nie zwal­nia cię to z dos­ko­nale­nia siebie".

- może ten aforyzm, ta myśl Cię uspokoi :mhm: Też to przerabiałam w młodości..

 

Tylko paradoksalnie wina nie jest po mojej stronie. Kiedyś nie zgodziłam się w czymś z nauczycielką (choć ewidentnie miałam rację) i teraz muszę znosić różne zagrywki rodem z przedszkola, które mogą skończyć się tym, że nie zdam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×