Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Kaja1981, w ogole mnie to nie dziwi. Kurcze wiesz co jak tak czytam, to kilka dziewczyn sie przewija z endo i chyba jest tak, ze ona ma ogromny wplyw na psychike i okrutnie niszczy czlowieka;(

 

Zgłaszam się jako przykład. Zniszczyła mi ostatnie kilka lat życia i już zaczęłam wychodzić na prostą, ale nie przypuszczałam, że po tylu przejściach, operacjach i zagrożeniach życia itp. człowiekowi przytrafia się coś takiego jak zaburzenia lękowe.. myślałam, że coś takiego człowieka wzmacnia nie osłabia.. w każdym razie dziś mnie wszystko boli.. brzuch, kręgosłup, nogi i tak od tygodnia :/ Od lat każde kujnięcie w brzuchu to myśli o tym, że znowu mam ogromne torbiele na jajnikach, znowu operacja, szpital, stres i ból :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinko-współczuję,Tobie ,sobie i wszystkim kobietom z tą cholerą endo.Co z tego,że zrobią mi operację powycinają co trzeba jak i tak to świństwo wracać lubi...tak jakby siedzieć doopą na bombie z opóżnionym zapłonem,i jeszcze nerwica do tego.....Uchowaj Boże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELLWE :papa:

jak to nikt nie steka ja tylko czekam zeby zaczac;)

jakas slaba jestem...w czw lekarz i juz jazda((:kichy mnie znow bola...

a ty jak??

 

slyszalyscie moze o srebrze koloidalnym??ponos super...zwalcza bakterie i pasozyty...dobrze oczyszcza organizm...chyba pojade i kupie bo tu w anglii tes jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloooooooo :papa::papa::papa: :******************* buziaczki dla Wszystkich .

 

 

Znow nowy dzien i moje nowe paranoje , jak codziennie .

:bezradny:

 

-- 18 mar 2014, 10:24 --

 

Kaja1981, uwazaj na ta siatke bo po jejz alozeniu musi sie czekac rok , zeby mozna bylo znow cokolwiek robic w brzuchu , no a siatka franca lubi sie wrastac i lubia w niej znow sie endo ogniska zagniezdzac . Kolezanka miala zalozona , bo miala endo jak Ty w powlokach brzusznych i znow jej sie porobily guzy wlasnie w siatce ... Teraz musi czekac do maja bo nie moga tego wczesniej ruszyc z e wzgledu na siatke. Nie strasze ale zapytaj o inna opcje czy ta siatka musi byc koniecznie?????

 

 

dawniej robili bez siatek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę postękać..

 

kaja nie tylko lubi wracać, ale też po każdej takiej operacji powstają w brzuchu zrosty pooperacyjne. Ja to aż się boję co tam mam. Czasem przy wypróżnianiu potrafi mnie tak brzuch boleć, że prawie mdleję :/ Poza tym u mnie jeszcze dochodzą nerwica, hashimoto i problemy hormonalne.. żyć nie umierać.

 

marta ja czytałam, że najlepsze jest picie kropel wody utlenionej na pasożyty i grzyby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że jak się mega zdrowo odżywiałam.. warzywa, chude mięso, zero cukru itd. to mnie o wiele częściej bolał brzuch przy wypróżnianiu. Teraz jem mnóstwo śmieci i nie boli. Boli za to tak na co dzień częściej.

 

kaja ja też mam zaparcia.. zrezygnowałam z kawy do tego - bardzo mi pomagała na zaparcia, jem śmieci to i z wypróżnianiem gorzej, a było już tak dobrze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, nie zaprzataj sobie głowy teraz żadną endo kochana:* Nie każdy ją ma:) chociaż dzięki forum wiem, że wcale nie jest nas tak mało. Ja mam wkręte na raka skóry tak co kilka dni.

Teraz na tapecie jest skóra, guz czaski, jajnik, cycki i ciągła alergia. Bez przerwy się wiercę i kręcę. Mam dosyć! :evil:

Jeszcze w pracy dzisiaj mamy zamieszanie jak cholera wszyscy chodzą na jakimś fochu. Wkurzają mnie cholernie :pirate:platek rozy, jak się czujesz dzisiaj?:)

evvelinka, mam tak samo jak tylko zmieniam dietę na zdrowszą, to mi się to na jelistach odbija:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, siedze w pracy, dziś się zebrałam du kupy i zaczełam coś robić. Chyba dlatego, że miałam takiego małego wkurwa;) i stwierdziłam, że jak zacznę coś robić i się ruszać to mi minie. Ten dzień jest jakiś taki dołujący.

 

Ale kumpela zrobiła mi dziś małe zakupy kosmetyczne więc doszłam do wniosku, że się wezmę za siebie:D

 

A przeszedł Ci trochę ten katar? Znów będziesz coś sobie pichciła?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, a co Ci kupila za kosmetyki??? :105: wiez katar mam cholerny i dzis zapomnialam czapki bo mi sie wydawalo ze jest wmiare cieplo ( na termometrze bylo 13 stopni ) ale wiatr mi ten moj zakatarzony leb na maxa wywial. Tak gotuje dzis spaghetti i mam zupe z wczoraj pomidorowa ale na pomidorkach z puszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, Cześć łobuzie :mrgreen: :**

 

Takie tam lakiery, kremiki i inne:D Planuje coś ze sobą zrobić wieczorem, ale nie wiem czy się uda :bezradny: Wczoraj miałam też ochotę coś ugotować i poćwiczyć a siedziałam i gawędziłam z wami i do kupy sie nie mogłam zebrać :bezradny:

 

platek rozy, ja na katar piję herbatę z majeranku. Normalnie sobie przyprawę zalewam i odedzam. Można się przywzyczaic do dziwnego smaku, ale mi pomaga:)

 

-- 18 mar 2014, 15:52 --

 

Dziewczyny a powiedzcie mi, czy wy też macie problem z panowaniem nad złością? :roll: bo ja mam czsto takie dni, że najchętniej bym wtedy wszystkich pozabijała i nie można się do mnie odzywać. Często jest to związane z PMSem ale nie zawsze. Jestem wtedy okropna i każde słowo trakruję jak zaczepkę. I jak już się lekko zdenerwuję to wtedy cokolwiek potrafi mnie doporwadzić do wrzenia i zaczynam wrzeszczeć i przeklinać. Kurde a tak na codzień staram się być miła dla wszystkich i ludzie nie potrafią zrozumieć, ż nagle taka spokojna ja zamieniam się w potwora:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×