Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Halooo Kochani :*********** :papa::papa::papa:

 

Pol nocy dumalam nad swoja przyszloscia i zadreczalam sie brakiem pracy i moim stanem. Do tego mam katar jak nie wiem , temp a musze dzis podejsc do lekarki od rehabilitacji bo znow musi mi papieruy do zus wypelnic oraz mam odebrac skierowanie na rehabilitacje. Jak zwykle ranek nerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :roll: wytrzymałam w pracy 4 h, nie mogłam wytrzymać dłużej tyle ludzi, tłok, duszno i dziwnie

ale z drugiej strony jestem i tak zadowolnona, że wogóle dałam radę wyjść z domu i trchę popracować z tymi lękami i wśród ludzi poszłam do banku i apteki odebrac leki i witaminy do picia floradix z żelazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, neon, AddictGirl21, :**************** buziaki

 

Wklurzonam , bylamw aptece po odbior mojej sertry i zonk , kobieta zamiast 50 mg sprowadzila do apteki 100mg :shock: musze czekac do po18 na moja dawke wiec dzis juz nie wezme :why::why::why: trafi mnie zaraz!

 

Ale zalatwilam sobie skierowanie na rehabilitacje od pani doktor rehabilitacji i zrobilam zakupy w biedrze i w miesnym i o dziwo bylo niezle.

 

U pani doktor tylko bylam ciut wylekniona ale jakos sie rozeszlo po kosciach.

Za to wieje i pizdzi a ja nie wzielam czapki i mi wywialo ten zakatarzony leb na maxa 8)

 

-- 18 mar 2014, 13:14 --

 

amelia83, Kochana :*************** super ze dalas rade :great: zobaczysz wygrzebiemy sie !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, I tak z tego co piszesz Płateczku jesteś bardzo pozytywna i za to Cię cenię :D ...do 18stej czas szybciutko zleci, odbierzesz lek i zaczniesz kurację od jutra poza tym super, że załatwiłaś sobie skierowanie na tą rehabilitację, zaradna kobietka jesteś :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, :************* sorki przeoczylam Cie :(

 

-- 18 mar 2014, 13:19 --

 

AddictGirl21, Hey Hey Piekna Kobieto :mrgreen: no musialam chociaz wyszlamz domu w przeswiadczeniu ze bedzie zle ale nawet to ogarnelam . W poczekalni dalam rade u lekarki u niejw gabinecie lekka spina ale jakos poszlo. No i najwazniejszeze wsklepach bylo w miare .

Niechze juz ta depresja ode mnie pojdzie precz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, zmobilizowalam sie i poszlam ale co mi tez da siedzenie w domu? nic tylko sie pograze jeszcze wiecej .

 

A w biedrze jakas baba sie przede mnie wepchala do kasy , do kolejki i mialam ochote ja kopnac bo sie pchala na maxa ale pomyslalam spokojnie bo znow sie nakrecisz i zaraz Cie roztrzesie i zamiast tego to zaczelam oddychac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, czesc platku:****** jestem w pracy wlasnie, system padł i moge sobie poszperac w necie, a czuje sie strasznie zle, prawie w ogole nie spalam, juz drugi dzien :(

nie wiem co robic z ta praca

 

-- 18 mar 2014, 13:27 --

 

pech z tymi tabletkami, jeszcze jakbys miała brac 50mg to mogłabys kupic ta 100 ale ty pewnie masz zaczac od 25?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×