Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

takie mniej wiecej porady otrzymujemy odnosnie naszych problemow...

 

-- 17 mar 2014, 21:55 --

 

platek rozy, :papa: ja to samo. spadam na chwilke:*

 

-- 17 mar 2014, 21:56 --

 

Szczegolnie tekst ,,wystarczy, ze troche zmienisz nastawienie to poczujesz sie lepiej" najczesciej chyba slysze..:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od gina.....

Do szpitala 2 kwietnia -będą mi bebechy czyścić ale lekażo powiedział,że łatwo nie będzie bo endo w bliznie mocno wrośnięte i jakąś kurna siatkę czy cuś trzeba będzie zakładać..........

W dupę jak by mi mało było 12 lat z nerwicą to jeszcze inne gówna się przyplątać muszą-oczywiście strach przed tym co mi tam wynajdą jest mega,nawet nie myslę racjonalnie...

Dobrze,że jesteście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaja1981, kochana bidulko. Co bedziesz miala laparoskopie czy cala cie otwieraja? Ja jutro ide Ca-125 zrobic i cala sie trzese, pomimo, ze wszyscy twierdza, ze to endo i jak bedzie podwyzszony to tez przez nia.

 

Bede trzymala kciuki za Ciebie mocno:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, tego jest tak duzo i tak roznorodne, ze Ciezko jednoznacznie okreslic tak naprawde. Wejdz sobie na ta strone, duzo informacji tam jest:http://www.endometrioza.aid.pl/

 

-- 17 mar 2014, 23:20 --

 

księżniczka, no znalazlysmy sie:D Jakie te psiaki sa slodkie!!!:)

 

-- 17 mar 2014, 23:31 --

 

Kurde denerwuje mnie to wystajace cos na lbie. Ide do rodzinnego w tym tygodniu, najwyzej beda na mnie patrzec na wariatke. Juz tak pewnie tak sadza :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe oczywiście z grubej rury-cały brzuch rozpierdzielą.

Os**na jestem po uszy bo przecież operacja może się nie udać,moge się nie wybudzić,mogą znalezć cuś jeszcze,nie wiadomo jak zareaguję na narkozę itd,itp.........Do tego milion innych objawów,nic tylko w łeb sobie strzelić.

 

Ja nie poszłam zrobić tego markera ze strachu-zdechła bym chyba w drodze.W pazdzierniku jak szłam zrobić rtg klatki to dostałam takiego ataku na środku chodnika że myślałam,że już po mnie.

Scooby albo tu na forum poczytaj http://www.endometrioza.aid.pl/forum/index.php?sid=57624a52f6f38512d367c1da426010be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaja1981, moja kumpela miala ostatnio caly brzuch rozawlany bo laparospokem nie byli w stanie jej wyczyscic i ma dziurki od laparoskopii i jeszcze rozciety brzuc. Ale szybko doszla do siebie. I jset juz o wiele lepiej. W jaki sposob zdiagnozowali Ci endo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczeło się po drugiej cesarce,zreszta dziś sam lekarz mówił,ze u mnie po prostu zle wyczyścili brzucho po cc i endo się rozsiało.Bujam się juz trzy lata z tym dziadostwem a zaczeło się niewinnie,miałam wrażenie,ze coś mnie pobolewa w pachwinie najpierw takie lekkie kłucie,pieczenie,potem coś ala kolki miałam najpierw jeden lekarz twierdził,że na 99% przepuklina ale potem wyczułam małą kulkę w bliznie po cc i już poleciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×