Skocz do zawartości
Nerwica.com

[panxyz] Moje PYTANIA do ŚWIATA i LUDZI


panxyz

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba normalne, ze osoba ktora poznales chwile wczesniej, nie chce dac Tobie numeru telefonu...

Poza tym, z tego co widze skupiasz sie tylko na znajomosciach internetowych. I ostatnia sprawa w jakim przedziale wiekowym poszukujesz? Chociaz to akurat ma najmniejsze znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Za brzydki jestem żeby gdziekolwiek wyjść. W sumie wcale się nie dziwię tym dziewczynom że mają mnie gdzieś i omijają z daleka. Co ja zresztą mogę. Po raz enty powtórzę się, "mogę popatrzeć i się po oblizywać", w sumie to dopiero zrozumiałem jej słowa, miała rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem podobno dość przystojny a jakiś czas temu jeszcze dziwiłem się czemu dziewczyny wolą brzydszych kolegów. Potem to zmieniłem i już wiem, że nie to się liczy. Na kasę patrzą szmaty a nie kobiety. Chcesz być ze szmatą czy wolałbyś być z kobietą? :) Odpowiedź jest jasna więc nie szukaj takich, które patrzą na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz wcale nie jesteś beznadziejny, internet ma to do siebie,że w nim często siedzą dziwni ludzie zwłaszcza na portalach randkowych. nie przejmuj się tym jak tam się ludzie zachowują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie jest mi pisane być z kimkolwiek może mam faktycznie zapisaną samotność.

Myślę,że nikomu kto chce z kimś być nie jest pisana samotność. Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje już przeżyłem, wiec chyba wiek i pisanie że jeszcze wszystko przede mną jest niepotrzebne.

 

Właśnie utwierdziłem się po raz kolejny w moim toku myślenia. Dlaczego mam myśleć dobrze o kobiecie skoro traktowany jestem jak śmieć. Zawsze zostawiany bez słowa wyjaśnienia, co było nie tak. Mam tylko nadzieję że z czasem nabiorę rozumu i tak samo będę traktował kobiety, porozmawiam, poznam, a jak już zobaczę że jej zależy to po prostu ją zleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, nigdy nie powinno się za wcześnie okazywać, że Ci zależy. Wtedy w każdej relacji zostaniesz zlany, nie tylko przez kobiety. To zwykła strategia psychologiczna żeby nie okazywać tego zbyt wcześnie i z kobietami też tak jest na początku. Nie jesteś beznadziejny tylko po prostu nie znasz strategii podrywu, a tego możesz się nauczyć :)

 

Anel92, akurat są ludzie, którym jest pisana samotność, ale to nie ci, którzy obecnie są sami przez złe myślenie o sobie czyli niską samoocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do tematu. Wy dwie może i tego potrzebujecie, ale z tego co zauważam i co coraz bardziej mnie utwierdza, kobiety potrzebują tylko kasy by kupić sobie nowy ciuszek, gadżet itp. A najlepiej niech facet kasę wykłada ja będę miała wszystko a na boku będę się puszczała i będzie git. Tak ja widzę świat kobiet i mężczyzn. Co więcej niektóre perełki są mega wk..... Przykład, poznałem dziś dziewczynę w internecie nie ważne gdzie nie ważne o której godzinie. Piszemy na początku jest miło fajnie, po czym postawiłem pytanie czy możemy porozmawiać przez telefon i czy może podać mi numer tel. Dostałem wykład że ona nie rozdaje numeru (dobrze to jestem w stanie zrozumieć), po chwili kolejne zdanie że miała nieprzyjemności itd. (jak zwykle przypomniana bajka z bravo girl), że dała komuś tam numer i ta osoba była nie miła i zaczyna porównywać mnie do jakiś oszołomów, a skąd może wiedzieć jak ja się zachowa? Dobra dałem sobie na luz olałem. Trudno, "chociaż zaraz, zaraz, czy one wszystkie są takie same?".

to chyba dobrze, że dziewczyna ma głowę na karku i nie daje numeru telefonu pierwszemu lepszemu poznanemu w sieci :lol:

 

Myślałam, że skoro wróciłeś na forum to trochę zmądrzałeś, ale w kółko piszesz tę samą śpiewkę - ale Ty nie raczysz nawet wyjść z domu i tam, w normalnych warunkach bez żadnej ściemy poznawać innych. Na kasę to leci byle jaka blachara niezaradna życiowo (jej kasa jest potrzebna, bo sama rączek nie ubrudzi). Skoro jesteś wzrokowcem i lecisz na wymalowane lalunie to licz się z tym, że ten wygląd nie bierze się za darmo :lol:

 

Może tego nie zauważyłam, ale odpowiedz, proszę, na jedno pytanie:

czego TY oczekujesz od kobiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobrze, że dziewczyna ma głowę na karku i nie daje numeru telefonu pierwszemu lepszemu poznanemu w sieci :lol:

Wystarczy napisać "słuchaj, możemy popisać jeszcze dziś i może jutro porozmawiamy", a nie od razu pretensje.

 

Myślałam, że skoro wróciłeś na forum to trochę zmądrzałeś, ale w kółko piszesz tę samą śpiewkę - ale Ty nie raczysz nawet wyjść z domu i tam, w normalnych warunkach bez żadnej ściemy poznawać innych. Na kasę to leci byle jaka blachara niezaradna życiowo (jej kasa jest potrzebna, bo sama rączek nie ubrudzi). Skoro jesteś wzrokowcem i lecisz na wymalowane lalunie to licz się z tym, że ten wygląd nie bierze się za darmo :lol:

Może i dla Ciebie nie zmądrzałem, dla Ciebie mogę być głupkiem, a wiesz gdzie to mam? No właśnie...

Nie raczę wyjść, bo niby gdzie? Nie mam kasy, to siedzę w domu. Co do lal wymalowanych, przyznaję Ci racje. Kręcąca dupa, kilogram tapety pod którą znajduje się syfffff i egzotyką pobliskiego solarium, które stało się tak popularne, mimo że nasz klimat jest zupełnie inny. Te Panie nie mają nic do zaoferowania. Więc pozostanę przy nowej zasadzie, by się nie kompromitować i nie wzbudzać sztucznego problemu na forum nie będę podawał wypunktowanych celi.

 

Więc Vett jestem debilem i przy tej opinii pozostańmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×