Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Przez 3,5 dnia weekendu nie byłam nawet w stanie przeczytać ledwie 200-stronicowej książki na jutro...

 

jesli to książka narzucona 'z gory' to ja sie nie dziwie. Ja nie jestem w stanie przeczytac 2 stron a4 jak mnie coś nie interesuje 8)

Na piątek mam narzuconą 700-stronicową książkę i po tygodniu czytania jestem już w połowie, więc nie wiem, w jaki sposób to działa. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa i nie do końca wiem jak ta strona funkcjonuje, ale skoro to jęczarnia to muszę się wyjęczeć.

W środę muszę jechać na targi. Niby nic, a dla mnie to szalone wyzwanie. Od tygodnia stresuję się tym tematem. Wszystkie moje lęki i nerwice się odezwały. Musze wsiąść do auta , dojechać do celu ulicami, które w sumie znam ale i tak się ich boje. Wejść do ogromnego budynku i wmieszać się w tłum ludzi. Jakaś paranoja, Duszno mi i kombinuję, co zrobić by tam nie być. RATUNKu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kociara, o kup mi bursztynka z np skorpionem w srodku :)

kamfora, tu wiekszosc osob ma podobne poglaady i zdanie , ja tez czesto o tym dumałem ale chyba jestem za duzym tchorzem zeby to zrobic i za duzym tchorzem zeby normalnie zyc, czyli anie w jedna ani w druga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×