Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, rozumiem, lęki czasami biorą górę.

amelia83, to wszystko bardzo miłe, cieszę się, ze już lepiej u Ciebie i mam nadzieję, że niedługo będzie całkiem dobrze.

neon, ja piszę wiele rzeczy na raz, jedne szybciej kończę, inne dłużej piszę. Nie da się pisać tylko jednej rzeczy, zwłaszcza w przypadku prac naukowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Widzę, że rozmowa się tutaj przeniosła.

nazywam się niewarto, pisz pisz. Jest jeszcze wiele pomysłów, których ludzie nie zapisali. Ja się tak zastanawiam, jak np. w 3000 roku za sprawą rozwoju technik informatycznych, elektroniki, dostęp do informacji będzie jeszcze łatwiejszy, czy ludziom nie skończą się pomysły. Zawsze mnie ciekawi taki koncept zebrania całej możliwej wiedzy. Z resztą gorąco kibicuje postępującej w kraju informatyzacji. Fajnie byłoby żyć w świecie gdzie świat wirtualny i rzeczywisty wzajemnie się dopełniają i żyją ze sobą w harmonii. Bo ja na razie żyje w komputerze, a poza nim jest świat mniej ciekawy. To też sprawa mojej mieściny małej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, no ale dzięki tym pracom ciągle się roziwjasz, rozwijasz samoświadomość i to bedzie procentowało w kolejnych pracach, będziesz dojrzewać jak wino, aż wkońcu wydasz swój najlepszy aromat :D

 

-- 17 mar 2014, 22:08 --

 

metka00, no spawacz dobrze zarabia, ale to szkodliwa jest strasznie, promieniowanie, pyły, gazy a jeszcze jak aluminum spawasz... a co się stało że byłes na pogotowiu?

 

-- 17 mar 2014, 22:09 --

 

monk.2000, cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, no to chociaż może majsterkujesz. Tniesz piłą, smołujesz dachy? Masz jakieś nawyki konsumenckie. :P

Cytat bodaj Krishnamurtiego w podpisie, coś tam na pewno się interesujesz różnymi rzeczami. Nie gadaj, że nie masz swojej pasji. Ja np. miałem kiedyś modelarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×