Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

trzymam kciuki zeby sie udalo naszej forumowej bjork!

 

znowu przytyłam, znowu się w spodnie nie mieszczę, w sumie nic takiego się w odżywianiu nie zmieniło, ugh, nie mogę na siebie patrzeć

mam to samo bo w ciagu tego roku utylam 15 kilo wiec wszystkie spodnie do kosza i popylam w samych legginsach bo nie stac mnie na nowe + staniki tez za male :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, heh, to osoba poznana przez internet. Nie widzieliśmy się jeszcze na żywo. Tylko zdjęcia. Pewnie dlatego mnie to tak spina. :*

Na żywca jest dużo inaczej. Co nie znaczy,że gorzej. W moim przypadku stworzyłam sobie idealny obraz człowieka. Takiego księcia z bajki. Niestety życie to nie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Zazdroszczę "randek"

Mnie nikt nie chce....

Mnie też nikt nie chce, a już o kimś, kto by mi się podobał, mogę tylko pomarzyć... Również zazdroszczę randek.

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, dziękuję :) mam nadzieję, że to będzie udana i nie jedyna randka z tym panem ^^

 

elo, po czym tak przytyłaś w ciągu jednego roku? Ja 10 w w kilka miesięcy przybrałam bo się rozchorowałam na niedoczynność tarczycy i hashimoto + skłonności do tycia.

 

-- 17 mar 2014, 21:42 --

 

hobbyturysta, heh, to osoba poznana przez internet. Nie widzieliśmy się jeszcze na żywo. Tylko zdjęcia. Pewnie dlatego mnie to tak spina. :*

Na żywca jest dużo inaczej. Co nie znaczy,że gorzej. W moim przypadku stworzyłam sobie idealny obraz człowieka. Takiego księcia z bajki. Niestety życie to nie bajka.

 

I całe szczęście. Mam nadzieję, że szybko dostrzegę w nim jakieś wady to szybciej się wyluzuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, Odżywiasz się tak samo i przytyłaś 15 kilo? :shock:

To może być przecież coś z hormonami. Byłaś u lekarza?

tak ale to przez leki a dokladniej rispolept

 

i to nie w ciagu roku a kilku miesiecy co do tarczycy to tez powinnam zbadac bo moja matka ma chora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, a to koniecznie tarczyce musisz zbadać.

 

Mi przez to choróbsko ciężko schudnąć, mimo że po roku leczenia ustabilizowałam hormony. Prawda jest taka, że w tym całym naszym spotkaniu obawiam się, że facetowi nie spodoba się moja waga. Co prawda widział mnie na fotach gdzie byłam taka jak teraz ale też szczuplejsza. Dla mnie to główne źródło wstydu teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w najblizszej przyszlosci to zrobie a co do wagi to juz nie rosnie odkad nie biore tego gowna

 

kochana nie martw tym tak bardzo bo jest wiele facetow ktorym takie ksztalty odpowiadaja i nawet moj przyjaciel szczerze mi wyznal ze nadwaga jest dla niego plusem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, problem w tym, że mój ostatni ex wybranek, również poznany w necie, po 3 miesiącach związku zaczął mi wyliczać BMI, w końcu stwierdził, że mu przeszkadza moja waga (a wierzcie mi nie jestem maciorą) i się rozstaliśmy. Stąd mam obawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, hmmmmm więc jedyna opcja żebyśmy ci pomogli to musisz nam pokazać swoje foty w pełnej okazałości żebyśmy Tobie doradzili , jako że jestem koleżenski to poświece się już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×