Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Dziekuję kochana, mam nadzieję:* Czekam na tą wizytę z utęsknieniem wręcz. W tym tygodniu psycholog za tydzień psychiatra. uff.

 

mi się nawet seksu nie chce teraz. W ogóle zero...a kiedyś byłam takim molestatorem, że mojemu męzowi nie dawałam spokoju :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy chcecie bzykanka, a ja mojego faceta musze zmuszac, -.-... widzimy sie raz na dwa tygodnie to on nie widzi problemu i sie smieje ze mnie ze mam za duzy temperament , i mam wrecz wrazenie ze "odjebie" panszczyzne i koniec -.- to dopiero problem a nie hipochondria :D:D:D. A zeby bylo smieszniej... bylego zostawilam bo ten byl lepszy w "te klocki" odwidzialo mu sie chyba huehue :D

A jak robie mu wyrzuty, ze po co ja mu jestem to sie slodko przytuli i mowi " po to" dzizas < rece do nieba> go zadawalaja chyba te jego gry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, Ojejcia, teraz to i mi się beczeć chce, ze szczęścia, że mogłam tak pomóc! i na marginesie, musimy sobie pomagać, wspierać się, bo bez tego ani rusz a do Ciebie Ellwe mam jakiś nieokreślony sentyment, sama nie wiem czemu ale wydajesz mi się taką kochaną osóbką z wielkim sercem i chwała Ci za to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, tak chyba jest z tymi facetami po pewnym czasie. Szara codzienność, a to zmęczeni a to głowa boli :D Ja też zawsze przymuszałam trochę. Teraz z jednej strony się ciesze, bo mnie nie męczy tylko się przytula ale z drugiej strony bym chciała, żeby coś podziałał w tej sprawie to może ja bym się też przemogła:) :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, taaa a mowia ze to baby wiecznie łep boli :D:D:D....

Tylko ja jak to baba to zaraz " a moze jestem nieatrkacyjna juz" , " a moze ZGRUBLAM", " moze podoba mu sie inna" itp xD'

na szczescie po chwili przychodzi oddech spokojny... wypuszczenie powietrza i.... moj ulubiony tekst " phi, i tak ja jestem ksiezniczka, lepszej nie znajdzie, jak nie ja, to po mnie juz tlyko smieci moze zbierac" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, no i znowu :cry: ty łobuzie mały:) tej i teraz tak będziemy na zmianę beczały :mrgreen::* Ludzie którzy mnie dobrze znają mówią mi, że mam dobre serce i to fakt, mam i miękkie też niestety, ale jestem też cholernie ciężkim i nieco dziwnym człowiekiem niestety...i trudno niektórym to zrozumieć. Taki freak ze mnie, ale dobry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madzia11, mam cholernego wk..., ze musze bujac sie z ta głupią nerwica! Tym bardziej, że od dawna dawalam sobie rade z emocjami.

I tak samo, jak Wy, dziewczyna zazdroszczę tym wszystkim, którzy tego problemu nie maja. Moje koleżanki z pracy martwią sie głównie nadwagą, gadają o kieckach i imprezach i są tak beztroskie, jak ja kiedyś. A mnie boli, swędzi, kłuje, zajmuje sie analiza objawów, badaniami oto. I ciągle myślę ile jeszcze pociągne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emka34 rozumiem cie doskonale...moje zycie kreci sie wokolo badan i analizy wynikow...ehhh..ostatnio poszlam do fryzjera...ooo eureka...wkoncu cos dla siebie...;)

a maz mowi jak mu marudze idz idz kobieto...bo juz tego sluchac nie moge...(:

dobrze ze mam was...

kurcze robilam dzis kotleciki z kalafiora na obiad...i juz mnie kluje watraba bo smazone...jesssuu jak stara babke,,, :why: nic smazonego nie moge zaraz mi sie odbija....

i dzis ta cholerna czarna kropka przed okiem dobija mnie(((:

 

-- 17 mar 2014, 18:56 --

 

platek rozy mi tez wyslij namiar zaraz cie znajde;))) :yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×