Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość, dzisiaj rano bałam się podnieść z łóżka, żeby nie dopadł mnie taki ból jak wczoraj... A ile chorób sobie przed snem wymyśliłam, paranoja jakaś...

Serio, boję się coraz bardziej.

 

Swoją drogą, chyba jedyna choroba, która mnie tak niszczy, w sensie ta, którą sobie wmawiam to jednak zmiany w mózgu... Jakiś guz, rak, cokolwiek. To jest myśl, która codziennie siedzi w mojej głowie... I nie umiem jej wygonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam akcje - walka z robactwem. Bo czasem mi lataly w domu takie jakby male żuczki, ale mysallam, ze one nie grozne... a sie okazalo, ze to dziadostwo sie dobiera to jedzenia! Wczoraj zrobilam platki owsiane, jem jem... a tam te robaki plywaja! :) No i dzis wszystko musze wyperdzielac.

Najlepsze ze mam takie sloiczki z przyprawami... ja dzis patrze a tam larwy w srodku!!!!! bleee a ja ciagle tego uzywalam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się nieco lepiej niż wczoraj, choć i tak sobie znowu wymyślam... -,- masakra, jak czasem jeden mały objaw może ruszyć lawinę myśli... Boję się trochę, że moja obecna sytuacja sprawia, że nawet leki mi nie pomagają... Choć czego ja się spodziewam po 9 dniach leczenia... Ale mogłoby być lepiej, a znowu się objawy rzuciły na mnie...

Swoją drogą, bolał mnie ząb niedawno, ale nie poszłam z nim, bo przestał. Teraz znowu boli, ale nawet nie wiem który... Boję się, że może mnie od tego i ta głowa boleć, bo to właśnie z lewej strony... Taka panika, bo się boję, że te bakterie z zęba mi do mózgu przejdą ;o

Dowiedziałam się dziś, że mam tak łatwe życie a jestem niewdzięczna za to, że mam się tak dobrze i wymyślam sobie takie rzeczy, że wymyślam sobie, że jestem psychiczna... Zrobiło mi się bardzo przykro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie zdiagnozowałam sobie perimenopauzę (bo z całą pewnością mam niedobór progesteronu), do tego naczytałam się o mięsniakach itp. i już się boję.

 

Cały czas macam nogę tak mocno, że boli mnie już wszędzie. Mam natrętne myśli o raku kości i amputacji.

 

 

K***A!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki :papa: u mnie dzisiaj nastrój ok. Możliwe że moja dzidzia przyjdzie na świat w tym tygodniu, więc narazie moje choroby gdzieś się w głowie schowały :D

 

-- 16 mar 2014, 19:18 --

 

Miro hej ^^

 

-- 16 mar 2014, 20:40 --

 

Co tak biednie dzisiaj z wpisami?? Czyżby hipo Was opuściła?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio żyję dewizą, którą sprzedał mi jeden z forumowiczów na forum o HCV, gdy rozmawiałam z nim o stanie mojego taty:

„Jeśli problem jest do rozwiązania, jeśli w danej sytuacji można coś zrobić, nie ma potrzeby, żeby się martwić. Jeśli nic nie da się zrobić, martwienie się nic nie pomoże. Nie ma żadnego pożytku z martwienia się, cokolwiek by się nie działo”.

Dalajlama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, mi znajomy mowil podobnie - ze nie ma co sie bać chorób bo jesli i tak cos ma nas spotkac to nei bardzo mamy na to wplyw, po prostu moze sie przydazyc tak jak wszystko inne. A wtedy w sumie powinnismy sie bac wszystkiego (ze moze nam cegla na glowe spasc w kazdej chwili). Wiec najlepiej, jesli mamy na cos wplyw to zmieniac co chcemy, a jesli nie - to olać, nie myslec i życ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisa ja tez nie raz slyszlam ze nie ciesze sie z tego co mam....ze nie doceniam i wogole....ze ludzi maja narawde powazne choroby a my wymyslamy...no coz ale tak to z nam jest...dlatego ciesze sie ze jestescie tu wszyscy..przynajmniej czlowiek wie....ze nie jest sam.... :zonk:

 

-- 16 mar 2014, 21:44 --

 

aga czemu sadzisz ze dzidzia sie urodzi w tym tyg?spokojnie...jeszcze ma chyba czas??na ktorego masz termin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, bolesne skurcze, rozwarcie i codzienne kontrole w szpitalu - tyle na izbie się dowiedziałam, a teramin mam na 10 kwietnia :)

 

Też słyszałam niedawno, że wymyślam, zamiast się cieszyć z tego co mam... Ale chyba każdy z tym schorzeniem słyszał taki teskt, często od osoby bliskiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, im większy klocek tym zdrowszy :D ja bede miała max 3 kilo, o ile nie 2,5... w sumie to ja też byłam malutka jak sie urodziłam to wiesz :) już czekam na tego bobasa, mam nadzieję, że odwroci mi całą uwagę od wymyślania choróbsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej jak sie macie w ten poniedz poranke??

ja wcz super dzien z rodzinka basen itd....

a dzis jazda od rana...macam wezla skora swedzi na plecach,,,i chore mysli co bedzie z synkiem jak ja naprawde mam raka?/czy maz podola sam go wychowac??((:

tj STRASZNE((((((((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa: Hej:)

 

marta80, ja miałam prawie cały weekend do d..., bo wyczułam sobie z tyłu na czaszce małe wybrzuszenie, bo ciągle mnie swędzi ta głowa i w tym togodniu ide do dermatologa :roll: No i wyczyłam coś jakby zbrubienie na kości albo guza ale takiego od uderzenia jakby ale nie pamiętam, żebym się o coś huknęła ostanio. Nawet nie pamiętam czy miałam to wcześniej czy odpiero ostatnio się pokazało :why: Wczoraj siedziałam cały dzień podłamana i gdyby nie leki to bym chyba poszła się zgłosić na najbliższy oddział prychiatryczny. WHY!!! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh to ja takie zgrubienie mam w reku na kosci tez jakies :-/

A weekend jakos zlecial - sobota na oslabieniu, niedziel ana bolu glowy :)

Myslalam, ze jak posiedzie w domu, nie bede myslala o pracy ani nic, to bedzie mis ie chcialo w poneidzialek bardziej isc, ale nie chce mi sie jak zwykle na maxa :(

 

Jakos w ogolem nie oczy denerwuja, bo mam astygmatyzm i ogolnie tak dziwnie widze, te męty mam, wiec dodatkowo, a jeszcze czasem ta nadwrazliwosc na swiatlo dochodzi. I czasem sie boje, ze ja moze trace wzrok, tylko tak powoli, wiec nie zauwazam. I nie to, ze widze mniej wyraznie - bo to to chodze do okulisty, tylko wiecie tak ogolnie ze trace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe musze cie pocieszyc ze mam taka sama i to nic groznego poniewaz mialam i tomograf i rezonans i nic nie wykazalo(:a wyczulam to jak zaczelam se se wezly macac i odrazu na glowie wyczulam...wczesniej mnie bolala z tylu glowa i lekarz mowil ze to zap wezlow chlonnych potylicznych...

tez mam takie wybrzuszenie...ponoc duzo ludzi ma....moze taka twoja uroda...i mialas o zawsze..ja moze tez...ale wczesniej sie tak nie macalam....a teraz wszystko budzi lek(((:

 

-- 17 mar 2014, 11:14 --

 

no bo przeciaz gdyby to bylo cos powznego..to by wyszlo w tomografie lub rezonansie...jakies zgrubienie czy cos....a moze mamy taka budowe czaszki,,,sama nie wiem..... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×