Skocz do zawartości
Nerwica.com

brzydki człowiek


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś takiego doceni?

Pokocha?

 

 

 

Prawda taka, ze mezczyzna moze byc brzydki a i tak bedzie z kobieta (w koncu brzydka plec:P ), natomiast jak kobieta brzydka, to ma przechlapane, zostaje jej zakon albo sie powiesic! Taka juz natura ludzka , nasza zdolnosc do akceptowania drugiego czlowieka, a co dopiero kochania... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, cały rok zajęło mi dochodzenie do wniosku ze wina była po mojej stronie. :bezradny:

 

i właśnie takie puste dziewuchy mnie wkurzają , nie doceniają nigdy facetów , ciągle robią jakieś wyrzuty im , foszą się o byle co .. nie zasługują na miłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema ludzi brzydkich są tylko zaniedbani bo gdyby dać szansę brzydkiemu to możnaby go tak podrasować żeby nie odróżnił się od doroty rabczewskiej.wystarczy chcieć

 

tos teraz pojechal po bandzie!!! owczesne wymogi piekna to symetryczne Rysy twarzy, duze oczy, duze usta

wez se poczytaj komentarze jak na tabloidach pisza np o takiej Agacie Buzek, az mi jej szkoda, bo niczym se nie zasluzyla na takie szczucie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, cały rok zajęło mi dochodzenie do wniosku ze wina była po mojej stronie. :bezradny:

 

i właśnie takie puste dziewuchy mnie wkurzają , nie doceniają nigdy facetów , ciągle robią jakieś wyrzuty im , foszą się o byle co .. nie zasługują na miłość

 

Ale przecież nie musi chodzić o niedocenianie. Może po prostu nie było w wielu przypadkach uczucia? (nie mówię o powyższym przypadku, bo go nie znam). Jest wielu wartościowych ludzi, ale kochasz kogoś konkretnego, jednego z wielu wartościowych ludzi, posiadających określone cechy, które Ci odpowiadają. Myślę, że nie ma sensu zwalać tu winy na to, że kobiety sa puste, bo nie potrafią się zakochać w kimś wartościowym. No tak już jest, że podoba nam się ktoś, a ktoś inny, chociażby nie wiaodmo jak się starał, i jak dobry by był, to wzbudza jedynie letnie uczucia, albo i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×