Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

Ryfka, teraz czuję się dobrze. wiem,że to jest sztuczne ale choć wieczór będzie normalny. to odstawianie to walka i jedna wielka mordęga ale nie chcę tak żyć wiecznie

 

Całym sercem z Tobą Scarlett, zresztą dobrze o tym wiesz :D A jeżeli chodzi o mnie dziś musiałam wziąść większą dawkę benzo, niestety niezaprzeczalnie kijowy atak paniki dopadł moją niewinną osóbkę, bez benzo nie dałabym rady, pewnie nie byłoby mnie tu już, i nie tylko tu..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o mnie dziś musiałam wziąść większą dawkę benzo, niestety niezaprzeczalnie kijowy atak paniki dopadł moją niewinną osóbkę, bez benzo nie dałabym rady, pewnie nie byłoby mnie tu już, i nie tylko tu.....

 

 

Ja też Ciebie rozumiem , na ataki paniki to i Tytani wymiekaja i modlic się ,żeby to benzo było pod ręką ( a nie tłumaczyc , usprawiedliwiać ) . czasami trzeba bez dwóch słóww .łyk , łyk

Pozdro./; ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was pewien clip zespołu Silverchair - wokalista grupy, Daniel Johns, napisał i skomponował tą piosenkę po detoksie z leków psychotropowych w tym przeciwlękowych. Teledysk idealnie odzwierciedla walkę wewnętrzną z samym sobą. Miałam przyjemność rozmawiać z Danielem na Twitterze i wiem przecinek po przecinku, że było mu cholernie ciężko jak Nam więc warto obejrzeć ten CLIP i zobaczyć swoje cierpienie oczami cierpienia innego człowieka. Gorąco Polecam! Obejrzyjcie w całości, jeżeli już się zdecydujecie bo warto. ps: ten kto naprawdę cierpi zrozumie clip bez zbędnego wysiłku.

 

[videoyoutube=xHDiN10CDj0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, Scarlett gdybym tylko znała odpowiedź na to pytanie, odpowiedziałabym.......wykrzyczałabym to wszystkim cierpiącym uzależnionym. Pomogłabym całemu światu ale cóż.....nie umiem pomóc nawet samej sobie i to jest najbardziej przytłaczające, to mnie zżera i widzę, że nie będzie dobrze, czuję to....tyle razy próbowałam, tyle razy oczyszczałam się.....teraz najzwyczajniej w świecie nie mam na to sił. Nie wyrabiam. Jest bardzo niedobrze. Czasem odechciewa mi się żyć. Naprawdę różne myśli krążą mi po głowie...boje się samej siebie i swojej cholernej niemocy! Gdzie w tym wszystkim podział się Bóg? Gdzie podziała się nadzieja, wiara w to, że będzie dobrze? Gdzie, do cholery jasnej, pytam się gdzie?!?Pustka i ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, Scarlett gdybym tylko znała odpowiedź na to pytanie, odpowiedziałabym.......wykrzyczałabym to wszystkim cierpiącym uzależnionym. Pomogłabym całemu światu ale cóż.....nie umiem pomóc nawet samej sobie i to jest najbardziej przytłaczające, to mnie zżera i widzę, że nie będzie dobrze, czuję to....tyle razy próbowałam, tyle razy oczyszczałam się.....teraz najzwyczajniej w świecie nie mam na to sił. Nie wyrabiam. Jest bardzo niedobrze. Czasem odechciewa mi się żyć. Naprawdę różne myśli krążą mi po głowie...boje się samej siebie i swojej cholernej niemocy! Gdzie w tym wszystkim podział się Bóg? Gdzie podziała się nadzieja, wiara w to, że będzie dobrze? Gdzie, do cholery jasnej, pytam się gdzie?!?Pustka i ból.

Mam to samo Kochana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, wara od mojej ulubionej borderlajnki i zarazem forumowej attention whore :D;)

 

AddictGirl21, Dziewczyno, a Ty odrobinę więcej szacunku :P Nawet nie zdajesz sobie sprawy, z jak wielkim forumowym weteranem rozmawiasz ;) Taki INTEL już z niejednych okowów permanentnego obłędu się cudem wymykał ... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×