Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Flashback to ta stara gra jeszcze z SuperNintendo i Amigi? :P

 

Jeśli chodzi o znajomego to trochę się interesuje komputerami, dostałem od niego całkiem sporą kolekcję gazet o komputerach i ogólnie widać, że jest obyty. Dostał pracę dzięki pasji, a nie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Tak, Planescape: Torment - gra która kompletnie zawróciła moim światem :smile: Ja akurat korzystam z patcha na wysoką rozdziałkę (taki full pro) i do tego usprawnienia do nowych kart graficznych (direct draw się kaszanił bez niego i przy tym efekty czarów), ale wiadomo - wersja hd to jednak hd :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Amarant_89, ja mam większość gier od Black Isle. Brakuje mi

Lionheart i utrzymanej w podobnym stylu: Aracnum.

 

Sam się zabieram za te gry od kiedy kupiłem wydanie z eXtra Klasyki w 2006 roku. To już osiem lat, a nadal skończyło się na 3 godzinach gry. No cóż. Jeszcze trochę lat przede mną, może zagram na emeryturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że wydadzą zwłaszcza że panuje teraz trend na odświeżanie starych tytułów, co nie jest złym pomysłem swoją drogą, bo jak mam zapłacić kilkadziesiąt złotych za jakiś crap to wolę zdecydowanie klasyka, którego znam. Icewind Dale... Mam nawet oryginały. Jedynkę przelazłem w bardzo krótkim czasie i niezwykle mi się podobała, a dwójki już mi się nie udało. Miałem Fallout'a Tactics'a do zmęczenia w tamtym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to?

[videoyoutube=tWYBiy5ee4I][/videoyoutube]

Chyba nadciągają złote czasy dla horrorów, poza Alien: Isolation zainteresowały mnie The Forest i The Routine, nawet bardziej niż Alien, bo coś mam złe przeczucie co do niego z racji, że jest w łapach Creative Assembly.

Nie znam się jak to jest z tymi silnikami graficznymi, licencjami na nie itd. ale dla mnie wygląda na to, że są one coraz bardziej szeroko dostępne i/lub coraz tańsze, bo przecież te nadchodzące tytuły, czy nawet już wydane jak np. Outlast wyglądają niesamowicie jak na swój gatunek, to chyba często jest Unreal Engine 3 a niedawno widziałem gameplay z gry o tytule The Cursed Forest napisanej o ile dobrze zrozumiałem przez jednego Rosjanina bądź małą grupkę na jakimś darmowym Cryengine i grafika jest tam niemal obłędna a gra indie i darmowa. Dodając do tego zbliżającą się chyba premierę Oculus Rifta można sobie pomarzyć o niezłych emocjach w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez około 11 lat nie grałem w żadne gry, jedynie sporadycznie z sąsiadem lubiłem ustawić się w wakacje na partyjkę Heroes III bo świetny z chłopaka strateg. Zawsze mocno angażowałem się w naukę, poza tym masa sportu i jak już wieczorem trafiałem do domu to ledwo miałem siłę książkę czytać, nad filmem zasypiałem więc o grach za bardzo nie myślałem. Ale przy bezsenności nieco zrewidowałem swoje podejście i postanowiłem, że za jakiś czas pogram w to:

[videoyoutube=KUEcux_hPbk][/videoyoutube]

 

 

Poza tym może w wakacje pobawię się jeszcze w Serious Sam 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snow18,a grałeś w pierwszą? Bardzo przyjemna gierka,choć trochę głupia.za to jak mówi dziewczyna-miała niepowtarzalny klimacik i z tego wzg.wątpie żeby II była warta uwagi,bo bez tego to tylko głupawa pseudostrategia.ale filmik obejrzałem do końca bo dziewcze ma b.miły głos :105:

w poważnego Sama za to bym się pobawił,ale nie wiem czy ta ostatnia część pójdzie na moim kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×