Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, a co Ci sie dzieje tak dokładnie?

Ciągłe napięcie, już nie wytrzymuje tego. Nie mam siły nawet się umyć. Już zbliżam się do obłędu. Tylkowczoraj wieczorem późnym lepiej się poczułam, taka wolna, nawet myśleć o niczym strasznym nie mogłam bo wszystkie myśli ode mnie uciekały. Rano obudziłam się już ze złym, stanem. Czuję się często jakby wszystko było obok mnie, oderwana od rzeczywistości. Nie mam w domu żadnych leków, bo olałam leczenie i lekarzy. Muszę się umyć, ogarnąć na wypadek jak jutro nie dam rady i będę musiała pójść na oddział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma to jest okropne, nie mam siły. Chyba przechodzę kary za wszystkie moje grzechy. Nie umiem Ci nawet napisać co się dzieje. Boże, żeby to wszystko w końcu przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry dzień :mrgreen:

 

ale paskudna pogoda :roll:

Faraway, ja byłam niewiele lepsza, bo ja się rozchorowałam w 3 tygodniu pracy, ale dali mi kilka dni wolnego, żebym nie musiała iść na L4.

Weź jakieś leki przeciwko grypie, przeziębieniu i do wyrka uciekaj się wygrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, amelia83, dzięki dziewczyny, tak, cieszę się, że udało mi się to skończyć. ;) Teraz jeszcze ostatni raz przeczytam mój artykuł i wysyłam do publikacji.

amelia83, widzę, że u Ciebie chyba też dzisiaj lepiej, bo mimo trudu posprzątałaś, robisz pranko, no i potrafisz się cieszyć drobnostami :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było! Witam was, mam pytanie które mnie bardzo nurtuje od jakiegoś czasu odczuwam drętwienie w kończynach czy może być to spowodowane lekami jakie biorę (setaloft, miansec ) ?. Czy jest to kolejny objaw nerwicy? Czy po prostu nie dobór jakiejś witaminy mimo że magnez codziennie zajadam! Zauważyłam to odkąd zaczełam brać Setaloft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×