Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, ja bralam ten lek i dpostalam najgorszego ataku lęku w calej nerwicy.. potem bralam przed ciaza na poczatku pogorszenie mega potem jakby lepiej... ponad pol ciazy tez to bralam i koniec byl straszny no i teraz przez miesiac przy nawrocie ale tragedia i go odstawilismy z lekarzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potem bylismy w pizerii na niedobrej pizzy stamtad do CIebie dzwonilem, a potem pojechalismy do ekipy saczac browary ze spozywczaka po drodze (ja Iza i PIter), w ekipie zaspiewalismy "zrobmy wiec prywatke jakiej nie przezyl nikt"

 

-- 16 mar 2014, 14:05 --

 

juz sie lepiej czujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, o to pizza była niedobra? Dobrze, że z wami nie szłam ;)

Ogólnie na spotkaniu było fajnie, ale ten nowy koleś, który się pojawił, był dziwny. Powiedział, że wszedł na mojego bloga i że to, co tam piszę, to jakieś "bzdety". Zapytałam w jakim sensie bzdety, a on powiedział, że tego się czytać nie da, że to strasznie nudne. Przykro mi się trochę zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Paweł, nie, Wojtek jest bardzo w porządku, przecież razem z nim gadaliśmy. Ale ten KochającyFacet to do mnie powiedział i próbował jeszcze dociekać, jaką mam diagnozę, że takie nudne "bzdety" piszę. Mam nadzieję, że on więcej nie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Wiesz, ten Twój Blog, poczytałam sobie troszkę i uważam, że Twoje wypowiedzi są bez zarzutu. Piszesz szczerze o tym co czujesz i to jest najważniejsze. Nie przejmuj się tym facetem, który w sumie Cię obraził. Nie zasługujesz na tego typu słowa, że Twój Blog "to bzdety". Ten koleś, który to powiedział sam jest jednym wielkim bzdetem a Ty pisz dalej Kochanieńka i głowa do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, na forum pisał niewiele, tylko tyle, że po burdelach chodzi. No wrażenie dobrego nie zrobił, nie wiem, jak można komuś coś takiego mówić.

Dzięki mirunia za dobre słowa:***

 

-- 16 mar 2014, 13:19 --

 

AddictGirl21, dziękuję Ci bardzo, kochana:***

PJT, to bardzo się cieszę, że go już nie chcemy. A co zrobił Izie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×