Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, KOCHANA żałuję, że nie dałam rady być, od dzis grzecznie biorę leki i nie użalam się nad soba, własnie przy M sobie pobeczałam troche i mi lepiej :***

amelia83, nie przejmuj się, Karina, spotkamy się następnym razem, mam nadzieję, że wrócisz szybko do formy, trzymaj się:**

 

-- 16 mar 2014, 08:08 --

 

kasiątko, cześć Kasiu:* jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, super Kasienko:*****

 

 

 

a ja :

Gdyby nie nadzieja ktora trzyma mnie w swoich objeciach, ociera mi lzy i mowi, że dzis, jutro, za dwa miesiace wszystko bedzie lepiej, a ja jestem na tyle szalona, że osmielam sie w to wierzyc , to chyba bym juz cos sobie zrobila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, moja depresja widocznie jest depresja ktora nasila sie w marcu i kwietniu , bo to byly najgorsze dal mnie miesiace i chyba juz musze uwazac na ten czas.

 

Zobaczymy czy sertra mnie bardzo sponieiwera , jesli nie bede ja brala do konca zycia i trudno. Nie chce znow sie tak czuc .Zycie mnie boli, juz nawet nie boje sie smierci w takim stanie tylko zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku , nie potrafie sie smiac , czuć szczęścia..chyba oklamuje caly swiat i siebie..ze potrafie.Tak mocno mnie zmienil ten cholerny atak paniki , ze nie potrafie odnaleźć siebie.

 

-- 16 mar 2014, 10:31 --

 

platek rozy, masz racje dla mnie marzec i kwiecien tez najgorsze .. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, kiedys mi mama kolezanki ktora jest psychistra i psychologiem powiedziala ze wlasnie te dwa miesiace sa najgorsze dla ludzi z takimi zaburzeniami i ze zawsze wtedy trzeba brac choaz minimalna dawke lekow ale skad ja to moglam wiedziec jak ja poczatki mialam w lutym tamtego roku a nasilenie w marcu kwietniu ale widac jestem w tej grupie ludzi ktorym sie depresja bedzie cyklicznie nasilala w tych miesiacach .

:bezradny:

 

Jednym slowem ujnia po calosci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×