Skocz do zawartości
Nerwica.com

Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam skad faceci takie zdziry i puste idiotki biorą.

 

-- 15 mar 2014, 22:07 --

 

Candy14, to tez prawda, ale koles tez troche naiwny, ze uwierzyl w jej slowa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj! odzyskasz ją jakimś cudem, a nawet załóżmy, że wróci do Ciebie sama. Włącz wyobraźnię - jak się czujesz? ufasz jej? jak na nią patrzysz? nie masz obaw, że znowu wytnie Ci podobny numer?

Masz świadomość, że takie czyny nie pozostają obojętne dla związku. W chwili, gdy ona zdecydowała już nic między Wami nie będzie takie same.

Zastanów się czy oby na pewno chcesz ją odzyskać? bo co? bo kochasz? bo nie wyobrażasz sobie bez niej życia? Byłam 5 lat w takim związku, tyle, że on odchodził, bo ciągle nie wiedział czy to to jest właśnie to. Każdy powrót to krok w tył, nic już nie było takie same. Zmarnowane 5 lat.

Pomęcz się teraz nim skarzesz siebie na dłuższe i bardziej bolesne męczarnie.

Powodzenia i słuchaj tych którzy dobrze Ci na tym Forum radzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy na niej. Moje życie w tym momencie będzie bez niej puste. Z nią spędzałem najwięcej czasu, jej ufałem, była moją partnerką i przyjaciółką.

Zwierzałem jej się, czułem się z nią bezpiecznie, czas jaki z nią spędziłem wspominam miło.

 

Taka oddana dziewczyna, która nawet kiedy gdzieś wyjechała na wycieczkę i podrywali ją chłopacy olewała ich. Chciała być ze mną, zależało jej, gdy się pokłóciliśmy i w złości mówiłem, że lepiej jak się rozstaniemy to nie chciała, dlatego nie rozumiem jak dziewczyna, która mnie kochała i była oddana

poświęciła wszystko to co nas łączyło dla jakiegoś kolesia, którego zna tydzień.

 

Również nie rozumiem jak ta dziewczyna mogła się z nim spotkać będąc ze mną w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokolov, ile Ty masz lat?

Ona byla twoja przyjaciolka, Byla parterka, ale teraz juz nie jest bo cie zostawila jak sam napisales. Chcesz byc z kims kto sie tak dziecinnie zachowuje i cie oszukuje? Skad wiesz, ze to sie nie powtorzy znowu? Otworz oczy to juz nie jest ta sama osoba jaka byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak można kochać i tak zrobić. Ale rozumiem, że można kochać i wariować z miłości. Skoro w Twoim przypadku jest ta druga wersja - za wszelką cenę doprowadź do Waszego spotkania, niech ma dziewczyna szansę wypowiedzenia się. W zasadzie to sam nie masz pewności co do jej wyboru. Skąd wiesz, że ona się miota między Tobą a nim i jeszcze nic między nimi nie było? Jeśli rzeczywiście jest jak piszesz- takie między Wami porozumienie duszy- to walcz o nią! Diabli wiedzą czy to nie o to jej chodzi. Jak czujesz, że pragniesz jej, jeśli jesteś przekonany, że tak chce Twoje serce - walcz! Każdemu trzeba dać szansę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokolov, takie życie. Sedno sprawy to po prostu Cie nie kochała. Była z Toba bo była zauroczona, poznała nowego faceta to zauroczenie jej przeszło na niego. Jezeli sie kocha kogos to tak predko uczucie nie przechodzi. Rok to mało czasu, po roku, maks 1.5 mija wlasnie zauroczenie jest to czas kiedy najwiecej zwiazkow sie rozstaje bo jedna strona widzi, ze to nie to. Wg mnie nie ma co jej osadzac zdzira, postapila w miare fair, powiedziala Ci, ze koniec, mniej wiecej. Nie mami Cie, zakonczyla to. Nastepnym razem to Ty sie tak nie angazuj ze nie masz kolegow, hobby, wlasnego zycia, bo troszke piszesz jak uzalezniony ze milo z nia spedzales czas, a za chwile ze sie klociliscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę uwierzyć, że taka dziewczyna, która była pewna, z którą byłem rok, że ona tak zrobiła, że zakończyła ten związek.

 

wiesz, nie kochała Cię, po roku akurat zauroczenie przechodzi, wypala się chemia: organizm przestaje produkować dopaminę i endorfiny, motyle w brzuchu umierają, ekscytacja też, rok to taka próba dla związku: czy po chemicznym rauszu zamieni się w emocjonalną relację czy po prostu wypali i zakończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj taka chętna na spotkania, całowała się itd i nagle zrezygnowała? Bo co poznała kolesia? Jak jakiś typ, którego zna tydzień i z którym widziała się zaledwie parę razy może być dla niej ważniejszy niż osoba, z którą tyle przeszła? Przecież ona kończy naszą znajomość. Jak można tak zrobić z kimś komu jeszcze do nie dawna się ufało, komuś kto był ważną postacią w jej życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×