Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam kolezanke w moim wieku i ona ma zwyrodnienie biodra ( krzywa sie urodzila poprostu i miala wydluzana noge tmi obreczami)) i jej nie chca kolagenu w biodro wstrzyknac, musi dac 1000 zł za sam preparat ;/ i jej powiedzieli ze za 5 lst na endoproteze zapraszaja :(((( smutek..

A ja mam tak ze nogi to mnie woglle napinkalaja jakbym miala jednego wielkiego siniaka na nich, a nie mam -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, no wlasnie ja glownie leze na lozku jak jestem w domu :D

Tylko najgorsze, ze np. dzisiaj wstalam, niby nic nie musze robic to leze, a i tak zmeczenie jakbym nie wiem co wlasnie robila... Ja to czy cos robie, czy leze bez ruchu, to chyba tkaie same zmeczenie :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ja dzisiaj nie spałam calą noc więc też tragedia. Poza tym też zawsze odczuwam ogólne zmęczenie, czy to w ciąży, czy nie... Chyba tak już mam.

 

księżniczka, ja też cały czas mam raka kości nóg, od dzisiaj jeszcze wmówiłam sobie ręki - oczywiście prawej.

Coś te moje raki atakują po prawej stronie - może to od kręgosłupa? Cholera wie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha Nic nie masz kochana :* takiego :))

A ja woogle jestem z miasta, które ma największą liczbe zachorowan i zgonow na raka :((( Taki syf tutaj... tzn, jeszcze nie jestem... ale przeprowadzam sie tu do TŻ.... moja przyszla tesciowa bya w tym mieisacu na 2 pogrzebach... jeden jakis pan po 60 --> rak a drugi jej kolezanka 43 lata rak trzustki, masakra :( w rodzinie TŻ od wlasnie storny jego mamy, babcia umarła na raka nadnerczy, dziadek tez rak, prababcia rak cycka, brat babci rak kosci ( umarl jak mial 21 lat...) :((((( masakra az sie boje teraz ze jemu sie cos stanie nie dosc ze takie "geny" to jeszcze to miasto :((

 

-- 15 mar 2014, 15:23 --

 

Nerwa, tej Pani karate, to usuneli te konczynybo sepse dostala od paciorkowca przez ten toczen :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja też dużo kiedyś wpieprzałam, a jak przestałam, to nagle ciąża :D

 

nerwa, Lisa_, ja za to chodzę do lekarzy często, bo przez to się uspokajam, ale i tak zaraz moja mądra głowa wymyśla coś innego :D

 

Dzisiaj mnie przeraża ta faza na niedoniesienie ciąży... Masakra mam już dosyć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama z tym moim wyolbrzymianiem objawów bez biegania po lekarzach... A umiem mieć sto chorób codziennie. Dziś miałam już zapalenie opon mózgowych ;p Bo mnie głowa bolała. A i jakiegoś guza mózgu, bo mi niedobrze było do tego. Oczywiście wszystko zapewne było napadem nerwicy, ale uczucie koszmarne...

Ale do lekarza? Gdzie tam... Poza tym ciągle czuję się zależna od rodziców i to mamie mowię, co mi jest z nadzieją, że ona powie, że powinnam iść do lekarza, ale tego mi nie mówi.

Czekam na wizytę u ginekologa, bo mnie w jajniku boli trochę czasem. Ale to już muszę iść, bo stara dupa ze mnie, 20 lat a nigdy u gina nie byłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchwiana psychika wymyśla głównie czarne scenariusze. Staram się im nie poddawać, ale czasem także mam objawy prawie wszystkiego. Walczę z tym, sama śmieję się z siebie i postanawiam - już nie będę się straszyć i na jakiś czas pomaga. Po czym wraca, gdy

jestem troszkę osłabiona - po prostu, błędne koło. Ile to już lat? A ile jeszcze będzie? Chyba do końca... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×