Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kompy i konsole to w ostatnim czasie To The Moon, Primordia i Gemini Rue oraz Borderlands 2. Z klasyków gatunku to uwielbiam Full Throttle, Fallout 1 i 2, Diablo (najlepiej w wersji na PSX), Rollcage Stage 2, Front Mission 5, THPS 2, SSX 3, Wipeout (2097, 3 i Pulse) Quake 3 Arena no i mój ulubieniec Unreal Tournament 3... Nie grałem już od miesiąca i chyba już trochę wyrosłem z tej rozrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z planszówek to najbardziej wryła mi się w mózgownicę Magia i Miecz :D

 

Jestesmy z Mushem fanami :D

Moja gdzieś zginęła przy przeprowadzce :evil: Ale pamiętam jak za dzieciaka robiliśmy swoje karty postaci bo te "oryginalne" były zbyt mało "przypakowane" :P

ja moją oddałem koledze daaaawno temu, ale w 2008 wyszła nowa edycja i kupiłem a potem wszystkie dodatki które się ukazały

nawet dzisiaj najnowszy nabyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moją oddałem koledze daaaawno temu, ale w 2008 wyszła nowa edycja i kupiłem a potem wszystkie dodatki które się ukazały

nawet dzisiaj najnowszy nabyłem :)

Nie miałem pojęcia że do dzisiaj ciągną tą markę :shock:

 

Właściwie to pamiętam jeszcze jedną planszówkę - Wojnę o Pierścień, na podstawie wiadomo czego. Pamiętam że miała największą planszę jaką widziałem, zajmowała pół mojego pokoju

 

http://portal.strategie.net.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=791:wojna-o-piercie-encore&catid=20:recenzje-gier-planszowych&Itemid=119

 

i miała tak w ch... różnych żetonów, kart, pionków, instrukcję którą można było tłuc muchy - że mając ją z bratem przez lata ani razu nie rozegraliśmy nawet wstępu partii, mniej więcej w połowie rozstawiania tego wszystkiego przechodziła nam ochota na granie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FFG nabyło prawa od GW do wydawania ich wszystkich gier planszowych.

Jestem tak do tyłu w temacie że nie kojarzę tych skrótów :D GW = Games Workshop..?

 

Chciałem kiedyś poszukać i kupić jakąś planszówkę z nazistowskich Niemiec :twisted: Zło w namacalnej formie :twisted:

 

NBG+2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety ich gry są dość drogie. W ogóle gry planszowe są teraz drogie. Za ładnie wydaną gre w dużym pudełku zapłacisz często 120-150 zł.

Dzisiaj się pytałem o cenę nowej gry planszowej w klimatach Lovecrafta i ... 180 :roll:

Fakt, niby drogo. Ale przynajmniej dostajesz box pełen zajebistych rzeczy :D A nie na przykład - pudełko z płytką :roll:

 

Ale też chyba mają w ofercie i gry do których można kupować dodatkowe figurki, jak Warhammer (?) a to trochę chyba jak z karciankami - studnia bez dna :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też chyba mają w ofercie i gry do których można kupować dodatkowe figurki, jak Warhammer

mają gry figurkowe ale akurat do warhammera nie mogą wydawać figurek ani gier z figurkami postaci (dlatego np relic który jest grą planszową osadzoną w WH40K ma nie figurki postaci ale popiersia). GW się nie zgodziło na to, chcą mieć monopol na figurki.

 

Z innych gier figurkowych FFG to kojarzę tylko x-wing i star trek attack wing, obie gry są podobno super i mają bardzo ładne, już pokolorowane figur...modele.

 

kurde nakręciłem się pograłbym w coś :evil: a nie ma z kim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, szczególnie do Mushrooma. Szukam prezentu, dla znajomego informatyka na urodziny. Znalazłem taki zestaw kart, cenowo nie jest źle. Sam bym chciał taki zestaw, tylko pytanie, czy fajnie się w to gra. Co sądzicie?

 

CPU Wars

Strona domowa projektu:

http://us.cpuwarsthegame.com/about/

 

O tyle mnie to ciekawi, że fajnie sobie porównywać statystki wydajnościowe i można się czegoś nauczyć przy okazji.

 

 

About.jpg?format=750w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, szczególnie do Mushrooma. Szukam prezentu, dla znajomego informatyka na urodziny.

A pytałeś go jakie ma zainteresowania? Może to co robi w pracy to niekoniecznie to co lubi robić dla zabawy.

 

-- 16 mar 2014, 15:20 --

 

Zainstalowałem dzisiaj kilka gier, będzie w co grać 8)

StarDrive

Rise of the Triad

Might and Magic X Legacy

XCOM Enemy Unknown

Flashback

Baldur's Gate I i II Enhanced Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×