Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, hmm nie ma ludzi bezwartościowych każdy ma coś w sobie , Ty masz wiele wartościowych cech , Leniwa jestem bardzo , potrafię w jednej pozycji spędzić pół dnia , do tego łapę często doła , od kilku lat jestem w czarnej dupie .. wymieniać i wymieniać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, karki czasem przeniosą meble,a dresy czasami obiją jakiegoś talibana twistera który by chciał rozsadzić metro,co do niuń...dresy i karki nie muszą nikogo gwałcić.

Zaś politycy...oh well,założą komisję śledczą i zedrą $$$$$ czy PLN z nas,także...nawet odpady powyżej,mają jakieś tam minimalne + :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, kupmitrumne, Tak, tak, jasne, bo Wy tacy bystrzy, wrazliwi, wartościowi, glębocy (pewnie niczym ten odbyt Sashy Grey ? :D) ... :P Heh, i gdzie teraz jesteście ? - pozwolę sobie zapytać :D He ? ;) Zawsze mnie rozpierdala wyzywanie ludzi od tych przysłowiowych pustaków (bo niby jak definiować ową "pustość", czy tam "pełność" ?), przy jednoczesnym gloryfikowaniu tego domniemanego "bogactwa" swego wnętrza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. W ogóle wkurwia mnie ta cała fuzja :P "Nocnych" to swego czasu się regularnie poczytywało, a teraz trzeba będzie się przebijać przez xx stron tego dziennego "krakania" :D

 

-- 14 mar 2014, 20:01 --

 

kupmitrumne, No ... przećpałem się tymi pożal się boże speedami i ... - i "musk" wypaliło :P Chciałem być jak ten Bradley Cooper w "Limitless" ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , szkoda , z jednej strony , że sa dwa watki w jednym , bo był jakiś sens gadania sobie po nocy w Darkach a teraz wszystko w jednym i nie ma takiego nocnego klimatu ..

 

Trochę Ci nie wyszło :bezradny: , ale słuchaj mi mózg też psychotropy przeżarły , bo właściwie nie wie jak mój mózg działa bez tego gówno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, słuchaj , to że masz takie skojarzenia , nie świadczy od tego , że jesteś pojebany , uwierz mi się też wiele rzeczy kojarzy z sexem , ale pojebana to aż tak bardzo nie jestem , chyba się mieszczę w normie :lol:

 

-- 14 mar 2014, 20:14 --

 

Kestrel, Każdy z nas jest w czarnej dupie , inny w mniejszej , drudzy w większej :bezradny:

a ja chyba jestem za leniwa żeby to zmienić , chciałabym ale nie mam na to siły , potrzebuje wyjechać gdzieś żeby odpocząć psychicznie od wszystkiego , tylko nie mam gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne,

potrzebuje wyjechać gdzieś żeby odpocząć psychicznie od wszystkiego , tylko nie mam gdzie

dzakarta-1.jpg

Dżakarta D: ?

 

Co do lenistwa,to też,ale myślę że w jakimś tam % strach również,przed niepowodzeniem,przed zmianami,nowościami.

Choć też zależy,jak definiować wyjście z dupy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×