Skocz do zawartości
Nerwica.com

samotnośc


joasia344

Rekomendowane odpowiedzi

samotność to straszy cios dla mnie .Od roku jestem samotną mamą i nie umiem sobie poradzić .Często modle siędo boga z prośbą aby zabrał mnie stad razem z moimi synkami bo ja nie mam nikogo .Tak bardzo pragnę miec rodzinę razem spędzac świeta....... jesli ktoś potrafi mi pomóc proszę niech to zrobi wszystko jedno w jaki sposób.Dodam ze mieszkam w Łodzi a moze skontaktowac sie ze mną na gg ...proszę o pomoc gdzie mogłabym się udac aby tą pomoc otrzymać .Jestem studentką pedagogiki specjalnej ale chyba nie mam juz siły ani uczyć sie ani robić czegokolwiek

 

edit// bethi: nie podawaj prywatnych danych w postach. Od tego jest PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć joasia344, miło Cię poznać. Nie jesteś samotna - masz obok wielki skarb - synów no i Nas :mrgreen: Zapraszam do rozmowy na forum a w sprawie pytań o ośrodki leczenia zajrzyj do subforum Oferty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Joasia344. Też jestem samotną mamą, mam dwie cudowne córeczki które dają mi siłę żeby jakoś żyć. Nie powiem że jest lekko ale dla nich muszę sobie radzić. Wierzę że Ty też sobie poradzisz, bo masz po co żyć i przede wszystkim masz dla kogo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×