Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w koncu obiecalam nam to Maryja jak mogloby byc inaczej.I mialam rozne sytuacje raz zemdlalam innym przedawkowalam przez przypadek leki i znalazlam sie w sxpitalu powykrecalo mnie we wszystkie strony wszystcy w kolo mnie panikowali a ja czulam tylko spokoj.W normalnych warunkach bez koronki pewnie nabawilabym sie traumy i spanikowala a takmnic tylko spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margaritka1985, Margaritka i to jest bardzo fajne, że znalazłaś sposób na swój lęk. To jest najważniejsze :D Nieważne czy to jest koronka czy modlitwa, ogólnie wewnętrzne rozmowy z Bogiem to super sprawa, sama po sobie wiem, że to pomaga i w jakiś sposób buduje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mnie też dziś telepie, a platuś przecież miałaś obniżony nastrój więc tym bardziej po czymś taki Cię może trząść, ja tak mam.

 

Marcin2013, tak ale od 8 tonie mam autobusu tak wcześnie, poza tym muszę wdepnąć do sekretariatu i biblioteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, wlasnie mnie tyrpie jak cholera , nastroj dzis lepszy ale ja nie wiem ile mi sie to utrzyma , w pon o 12 mam wizyte u ogolnej to chyba jakos ten weekend przetrzymam .

Kasia nocuejsz tam gdzie mialas>?

 

-- 14 mar 2014, 13:12 --

 

Marcin2013, nie , nie bylo miejsca juz na dzis , ide w pon na 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak, nocuję tam gdzie może nie chciałam bo będę skrępowana, ale w ostateczności. Swoją drogą fajna ta kobitka z grupy, więc może nie będzie źle. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×