Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, przetrwasz Kochana :great::great::great:

 

-- 14 mar 2014, 11:20 --

 

chocovanilla, ale ta dieta jest do kitu dukana looknij na Montignaca bo jest zdrowa i sie chudnie i nie glodujesz na niej :) tylko musiz opanowac co ma niskie indeksy i bazowac na tych produktach , duzo warzyw i mieska chudego plus natutralne jogurty i chudy nabial:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Jak to? To co robiłes? jaka diagnoze Ci postawili?

Diagnoza pozostała ta co już wcześniej była, czyli schizofrenia paranoidalna. Po prostu nie dogadywałem się z innymi pacjentami, co bardzo utrudniało mi udział w terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc powiem wam co mi pomoglo pokonac lek przed smiercia nigdy nie zmawialam koronko jakies rok temu odmoeilam kilka raz z mama od tego czasu jak sobie wkrecam chorobe nie czuje leku przed smiercia czuje taki blogi spokoj wiem, ze nawet jesli byl umarla Maryja bedzie ze mna jest to takze ratunek dla najtwardszych grzesznikow.Sama wiem po babci jak bala sie smierci a jak odmawi9alysmy z nia koronke jak umierala byla taka bosko spokojna nie bala sie i miala lekka smierc gdyz umarla we snie.

 

Prosxe nie traktujcie mnie jako jakas dewote ja mowie tylko co mi pomoglo pokonac lek przed smiercia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×