Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Hipokryzja i podwójne standardy na forum. Jednych ściga się za "promowanie" narkomanii, a innych, którzy bardzo często opisują swoją lekomanię, ale i inne "polepszacze", klepie się po główce i miło do nich uśmiecha. Niektórym dostają się bany za byle co, a inni, chociaż mówią wiele obraźliwych rzeczy, nigdy nie dostają ostrzeżeń. Nawet nie chce mi się zgłaszać postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, o kim mówisz? konkrety poproszę.

 

No to chyba łatwo sprawdzić. Np. AddictGirl jest nieustannie za takie zachowanie krytykowana i prowokowana. Bynajmniej nie pochwalam jej zachowania, ale z drugiej strony widzę, że w bardzo pozytywny sposób (np. ostatnio, ale i wczesniej) działanie rozmaitych specyfików przedstawia kaleb. I co? I nic. On najwidoczniej może.

A jeśli chodzi o zachowanie, to akurat chodziło mi o sprawy z przeszłości, nie monitoruję dokładnie forum, zaglądam do kilku działów, więc na dzień dzisiejszy nie mam konkretnych przykładów, niemniej jednak, jeśli się natknę, to je chyba zgłoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, jak dla mnie jest różnica pomiędzy relacjami z eksperymentów z różnymi substancjami, a radosnym opisywaniu wciągania nieustannie tego samego. Tak jak różne jest dla mnie rekreacyjne próbowanie win z różnych rejonów świata i codzienne upadlanie się "Mocną Wiśnią".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja i podwójne standardy na forum. Jednych ściga się za "promowanie" narkomanii, a innych, którzy bardzo często opisują swoją lekomanię, ale i inne "polepszacze", klepie się po główce i miło do nich uśmiecha. Niektórym dostają się bany za byle co, a inni, chociaż mówią wiele obraźliwych rzeczy, nigdy nie dostają ostrzeżeń. Nawet nie chce mi się zgłaszać postów.

Chodzi oczywiscie o mnie . OK .

Jesli to co wczoraj napisałem skłoniło chociaz jedną osobe do ćpania MXE+THC to bardzo przepraszam .

I jesli Ty jestes tą Osobą w takim razie prosze Szanowną Moderację o potraktowanie mnie bardzo surowo ( zupełnie tak jakbym było nowicjuszem na Forum )i jesli zgrzeszyłem danie mi OSTRZEZENIA.

Paweł.

" Bany za byle co ", napisałas

A ja Ci powiem,że następnym razem jak cos takiego napisesz to zastanów sięd dłużej i głębiej .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, jak dla mnie jest różnica pomiędzy relacjami z eksperymentów z różnymi substancjami, a radosnym opisywaniu wciągania nieustannie tego samego. Tak jak różne jest dla mnie rekreacyjne próbowanie win z różnych rejonów świata i codzienne upadlanie się "Mocną Wiśnią".

 

Nowomowa. W taki sposób można wybronić wszystko. :shock: Ja zbyt wielkiej różnicy nie widzę. Rekreacja....

 

-- 14 mar 2014, 21:54 --

 

" Bany za byle co ", napisałas

A ja Ci powiem,że następnym razem jak cos takiego napisesz to zastanów sięd dłużej i głębiej .

 

Sugestię o dłuższym zastanowieniu się nad tym, co piszesz zachowaj dla Siebie, bo w przeciwieństwie do Ciebie mój umysł zachowuje trzeźwość. Może nie zajarzyłeś, że w drugiej części mojej wypowiedzi chodziło o obrażanie innych, pisanie wyzwisk, poniżaniu określonych grup, itp., i do tego właśnie odnosiły się "bany za byle co".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zajarzyłeś, że w drugiej części mojej wypowiedzi chodziło o obrażanie innych, pisanie wyzwisk, poniżaniu określonych grup, itp., i do tego właśnie odnosiły się "bany za byle co".

no to podaj przykłady , a nie ogólnikami sypiesz .

Według mnie to trzeba nieżle nawywijać ,żeby wylecieć ,, a i wczesniej ile ostrzeżeń słownych idzie zanim pójdą formalne. Do Bana to Ci daleko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zapach, niech to się skończy :(:cry:

 

jaki zapach?

 

Mój wpis z posta w innym wątku:

 

Czuję taki okropny swąd. Myślałam że to jakieś perfumy (byłam w rossmanie i kilka testowałam) - zrzuciłam z siebie wszystkie ubrania, wrzuciłam do pralki, poszłam się cała wymyć, szorowałam się 5ma różnymi żelami, włosy, twarz, dokładnie wymyte, zęby wymyte przepłukane, wysmarkany nos około 20 razy i cały czas czuję ten obrzydliwy swąd. Wariuję od tego. Zastanawiam się czy zwariowałam, czy coś ze mnie? śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×