Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Uczniowie technikum, którzy usiedli obok mnie w pociągu. Gadali całą drogę o paleniu trawki, wciąganiu kresek, wyrywaniu "foczek" i innych pustych bzdetach, którymi zajmuje się dzisiejsza młodzież. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczniowie technikum, którzy usiedli obok mnie w pociągu. Gadali całą drogę o paleniu trawki, wciąganiu kresek, wyrywaniu "foczek" i innych pustych bzdetach, którymi zajmuje się dzisiejsza młodzież. :evil:

Jak widzę takich, to czasem myślę jak fajnie byłoby ich upchać do bydlęcego wagonu i wysłać gdzieś daleko na Syberię, po prostu otworzyć tam drzwi wagonu i puścić ich wolno na łono natury, niech tam się zabijają i gwałcą nawzajem. Raczej nie wróciliby bo są zbyt głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązywanie krzyżówki w wykonaniu mojego ojca- cały czas mruczy hasła pod nosem - już nie mogę

 

Oglądanie telewizji w wykonaniu mojego ojca- praktycznie kiedy tylko może dorwać pilot, nie ważne co, ważne byle był włączony, zawsze można też co 5 min zmieniać program, zresztą o czym ja piszę przecież po tych 5 min przed tv on już śpi- a jak ktoś wyłączy budzi się i włącza na nowo. Trochę przekoloryzowałam ale tak to podświadomie odbieram.

 

Palenie, zwłaszcza nieszanowanie tego, że ktoś nie pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×