Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od kawy?


Guzik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, też sobie chlapnę kawę. Też już jestem bardzo mocno przyzwyczajona do tej kawki z rana. Nie potrafię inaczej i jestem wręcz chora, kiedy nie mogę się z rana napić kawy, chociaż wiem, że w moim wypadku to bardziej efekt placebo niż faktyczny przypływ energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 No mam nadzieję,że mi się uda. Samego mleka nie piję a do kawy muszę ujebałam sobie coś w tej głowie,że muszę i koniec. A piłam kiedyś czarną bardzo mocną i żyłam. Nie wiem co mi się pokręciło :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka wolisz i jak sprawia CI wiekszą przyjemność?

Kwestia przyzwyczajenia- jak piłam czarną to smakowała mi taka, kilka razy wypiłam z mlekiem i zasmakowała taka. Trzeba się przestawić, do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w najgorszym (tzn najbardziej "uzaleznionym") okresie piłam około 12 kaw. 3 litry dziennie, jedna po drugiej, ciągle kawa.... Fakt, ze były to rozpuszczalne lury, ale i tak nie wiem jak mój organizm to wytrzymał, teraz staram się ograniczyc do max 2, czasami po tej drugiej mnie "przetrzepuje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<<< Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

,

 

,,, po-dawce leków rzecz jasna ) ;)

 

byś się zdziwił :evil:

 

-- 31 mar 2014, 07:14 --

 

tak,piękne przeżycie. a jeśli myślisz że każdy chory wstaje i od razu trzęsącymi rękami po leki łapie (rozsypując je przy okazji) to chyba czegoś brakuje Tobie,bo mi nie>>>

 

Scarlet chyba mamy dwie rózne rzeczy na myśli , a raczej na pewno .

Ja benzo z rana nie biorę ( nie kręcą mnie tego typu uspokajające - i to z z samego rana tabletkowe fraszki na" dzień dobry ") . I ręce mi się juz od dobrych ponad 10 lat nie trzęsą ( odkąd przestałem pić ) . Mój ranny zestaw to : Baclofen 25mg + lamo 75 mg + Paroksetyna 10mg + metylofenidat 15-20 mg ,,, więcej nie chce mi sie tłumaczyć . Leki biorę przed kawą juz lata całe bez drżączki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<<< Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

,

 

,,, po-dawce leków rzecz jasna ) ;)

 

byś się zdziwił :evil:

 

-- 31 mar 2014, 07:14 --

 

tak,piękne przeżycie. a jeśli myślisz że każdy chory wstaje i od razu trzęsącymi rękami po leki łapie (rozsypując je przy okazji) to chyba czegoś brakuje Tobie,bo mi nie>>>

 

Scarlet chyba mamy dwie rózne rzeczy na myśli , a raczej na pewno .

Ja benzo z rana nie biorę ( nie kręcą mnie tego typu uspokajające - i to z z samego rana tabletkowe fraszki na" dzień dobry ") . I ręce mi się juz od dobrych ponad 10 lat nie trzęsą ( odkąd przestałem pić ) . Mój ranny zestaw to : Baclofen 25mg + lamo 75 mg + Paroksetyna 10mg + metylofenidat 15-20 mg ,,, więcej nie chce mi sie tłumaczyć . Leki biorę przed kawą juz lata całe bez drżączki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×